Britney: “Moja autobiografia nie ma na celu nikogo urazić”.

Britney wspomina ruch #FreeBritney, czyli kolejne fragmenty książki

Nagranie z przesłuchania Britney do filmu “Pamiętnik” w sieci

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Już jutro, 24 października, premiera długo wyczekiwanej książki Britney Spears – The Woman In Me (pl. “Kobieta, którą jestem”). W ostatnich dniach w ramach promocji opublikowano pierwsze fragmenty autobiografii. W magazynie People możemy przeczytać krótki wywiad z Brit oraz kilka wątków z książki. Czasopismo Rolling Stone opublikowało cześć dotyczącą ruchu #FreeBritney. Pierwsze fragmenty wzbudziły też pierwsze reakcje na książkę. Autobiografię komentowano w kilku amerykańskich programach śniadaniowych. Piosenkarka odniosła się do medialnych reakcji na swoim Instagramie, pisząc: 

Moja książka nie ma na celu nikogo w żaden sposób urazić! Ona dotyczy mnie z przeszłości! Nie podobają mi się nagłówki, które czytam… właśnie dlatego odeszłam z show-biznesu 4 lata temu! Większość treści dotyczy wydarzeń sprzed 20 lat… Poszłam do przodu, zaczynam od nowa! […] To książka, o której nie wiedziałam, że musi być napisana. Chociaż niektórzy mogą poczuć się urażeni, ta książka dała mi okazję, by by domknąć wszystko i otworzyć się na lepszą przyszłość! Mam nadzieję, że uda mi się oświecić ludzi, którzy czują się szczególnie samotni, zranieni lub niezrozumiani! Motywem tej książki nie jest ględzenie o mojej przyszłości, tak jak ciągle robi to prasa i co jest głupie! Od tego czasu ruszyłam do przodu!

Kto z Was już przedpremierowo zamówił autobiografię Britney? Przy okazji przypominamy, że z okazji nadchodzącej premiery dzisiaj oraz w środę w kinach można zobaczyć film Crossroads – Dogonić Marzenia. Jeśli idziecie na seans to koniecznie oznaczcie nasze instagramowe konto @britneyspearspl w swoich postach i stories! 

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły