Single stand-alone

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
zdjęcie: britneyspears.fandom.com

S&M (Remix)

Data wydania: 11 kwietnia 2011

Pierwotnie wydany w wersji solo jako czwarty singiel promujący album Rihanny pod tytułem “Loud”, wspólny remix wydany wiosną 2011 podbił listy przebojów stając się piątym w karierze Britney numerem jeden w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarki wystąpiły wspólnie z piosenką podczas gali Billboard Music Awards 2011. Dodatkowo piosenka została włączona do setlisty trasy koncertowej The Femme Fatale Tour.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-25.png
zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Scream & Shout

Data wydania: 20 listopada 2012

Nagrany w sierpniu 2012 roku utwór jest drugą wspólną piosenką will.i.ama i Britney (wcześniej współpracowali oni przy albumie Femme Fatale, na którym można usłyszeć utwór Big Fat Bass). Piosenka Scream & Shout zawojowała listy przebojów na całym świecie i do tej pory jest jednym z największych hitów w dorobku artystycznym piosenkarki. W samych Stanach Zjednoczonych utwór dotarł do trzeciego miejsca listy Billboard Hot 100. Teledysk do Scream & Shout premierowo pokazano podczas jednego z odcinków drugiego sezonu amerykańskiej edycji programu X-Factor, w którym jednym z jurorów była Brit. Utwór doczekał się również remixu i dedykowanego klipu z gościnnym udziałem Hit-Boy’a, Lil Wayne’a, Waka Flocka Flame’a i Diddy’ego.

zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Ooh La La

Data wydania: 17 czerwca 2013

Nagrany na potrzeby filmy Smerfy 2, utwór został ciepło przyjęty przez krytyków. Piosenka dotarła do 54. miejsca listy Billboard Hot 100. W 2014 roku wygrała nagrodę Disney Radio Music Awards, za Najlepszy Utwór Wywołujący Uśmiech oraz Najlepsza Piosenka z Filmu lub Show Telewizyjnego. 
Ooh La La promowane było wyłącznie klipem, w którym udział wzięli również dzieci oraz siostrzenica Britney.

zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Pretty Girls

Data wydania: 5 maja 2015

Wspólny duet Britney i australijskiej artystki Iggy Azealia został nagrany we wrześniu 2014 roku. Początkowo pojawiały się sprzeczne informacje, czyj album miał zapowiadać singiel, jednak po w jednym z wywiadów Iggy potwierdziła, iż pochodzi on z następnego krążka Britney, który jest już prawie gotowy. 
Teledysk, inspirowany filmem z 1988 zatytułowanym “Ziemskie dziewczyny są łatwe” (ang. “Earth Girls Are Easy”), ukazał się 13 maja 2015 roku. 17 maja fani mogli cieszyć się występem artystek podczas gali Billboard Music Awards 2015
Ostatecznie utwór osiągnął niewielki sukces komercyjny docierając do 29. miejsca listy Billboard Hot 100 w USA oraz 16. w Wielkiej Brytanii, radząc sobie znacznie gorzej w innych krajach świata. 
Wyniki komercyjne singla mogły stać się przyczyną, dla której wbrew zapowiedziom Pretty Girls nie znalazł się na kolejnym albumie Księżniczki Popu, a na sam krążek musieliśmy czekać jeszcze ponad rok.

zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Tom’s Diner

Data wydania: 9 października 2015

Utwór był czwartym singlem promującym album Giorgio Morodera zatytułowany “Deja Vu”. Piosenka nie odniosła sukcesu komercyjnego. W sieci dostępna jest również wersja z alternatywnym wokalem Britney, który sam Giorgio grał podczas swoich występów.

zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Hold Me Closer

Data wydania: 26 sierpnia 2022

Nagrany zaledwie miesiąc wcześniej wspólny utwór Eltona Johna i Britney Spears był pierwszym utworem artystki wydanym po zakończeniu kurateli. Hold Me Closer zawierał elementy poprzednich utworów brytyjskiego piosenkarza: “Tiny Dancer”, “The One” oraz “Don’t Go Breaking My Heart”. Mimo braku promocji występami na żywo i teledyskiem bez udziału obojga artystów, piosenka stała się wielki hitem końca lata 2022 roku, docierając do 6. miejsca listy Billboard Hot 100 i 3. w Wielkiej Brytanii, gdzie utwór otrzymał status złotej płyty. W Australii Hold Me Closer zdobyło szczyt listy przebojów, stając się pierwszym singlem Brit na 1. miejscu w tym kraju od 2004 roku, kiedy to podobny sukces osiągnął utwór Everytime. Piosenka zdobyła szczyty również na Węgrzech i w Izraelu, natomiast zagościła w Top10 w Belgii, Kanadzie, Islandii, Irlandii, Japonii i Nowej Zelandii. W Polsce utwór zdobył status platynowej płyty.

Według Eltona, musiał on bardzo długo namawiać Brit, aby zgodziła na wydanie tego utworu:

“[…] jest dam dużo strachu, bo [Britney] została zdradzona wiele razy i również nie była w świetle reflektorów od dłuższego czasu. Trzymaliśmy ją za rękę przez cały czas trwania tego procesu zapewniając, że wszystko będzie w porządku.”.

Natomiast producent utworu Andrew Watt zdradził, iż sama Brit w studio była bardzo profesjonalna oraz wielokrotnie nalegała, aby powtórzyć kolejne partie wokalne i dopracować je do perfekcji.

zdjęcie: britneyspears.fandom.com

Mind Your Business

Data wydania: 21 lipca 2023

Pierwotnie nagrany w 2013 roku z myślą o krążku Britney Jean, utwór został odświeżony i wydany 10 lat później. Piosenka została negatywnie odebrana przez fanów Brit, a sam utwór przeszedł bez echa i nie był widoczny na jakichkolwiek listach przebojów.