Nagranie z przesłuchania Britney do filmu “Pamiętnik” w sieci

Britney: “Moja autobiografia nie ma na celu nikogo urazić”.

Premiera książki Britney Spears – “The Woman in Me”

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny


Co za talent aktorski! Magazyn Daily Mail opublikował nagranie z przesłuchania Britney Spears do filmu Pamiętnik (ang. “The Notebook”), który premierę miał w 2004 roku. W 2002 roku piosenkarka ubiegała się o rolę główną rolę kobiecą – Allie Hamilton. W 2021 tajemnicza taśma z przesłuchania Brit została wystawiona na sprzedaż w serwisie eBay za sumę okrągłego miliona dolarów! Dziś trwające dwie i pół minuty nagranie wreszcie ujrzało światło dzienne. Britney odgrywa w nim emocjonalalną scenę na przeciwko Ryana Goslinga, wcielającego się w główną męską rolę. Jak Wam się podoba jej występ?

Kierownik obsady, Matthew Barry, stwierdził, że Księżniczka Popu “nie była po prostu dobra – była fenomenalna. Britney powaliła nas wszystkich. Szczęki nam opadły. Byłem absolutnie zdumiony. Pokonała kilka najlepszych aktorek tamtych czasów. Scarlett Johansson, Claire Danes, Kate Bosworth, Amy Adams, Jamie King i Mandy Moore brały udział w przesłuchaniu do tej roli. Britney przebiła je wszystkie”. Ostatecznie rolę dostała Rachel McAdams, lecz Barry wspomina, że wybór pomiędzy nią a naszą gwiazdą był bardzo trudny.

W opublikowanym w magazynie People fragmencie książki The Woman In Me (pl. “Kobieta, którą jestem”) Britney odniosła się do swojej prawie-zdobytej roli:

Produkcja “Notebooka” kontaktowała się ze mną i Rachel McAdams i chociaż fajnie byłoby ponownie połączyć się z Ryanem Goslingiem po naszym czasie w Klubie Myszki Miki, cieszę się, że tego nie zrobiłam. Gdybym to zrobiła, zamiast pracować nad moim albumem In the Zone, dzień i noc zachowywałabym się jak dziedziczka z lat 40-tych.

Małe przypomnienie dla fanów Britney-aktorki: dziś i w środę w kinach można zobaczyć specjalny seans Crossroads – Dogonić Marzenia z 2002 roku z okazji jutrzejszej premiery autobiografii piosenkarki. Nie przegapcie tego i oznaczajcie nas w swoich postach i stories na Instagramie!

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły