Premiera książki Britney Spears – “The Woman in Me”

Nagranie z przesłuchania Britney do filmu “Pamiętnik” w sieci

Nowa piosenka Britney Spears / Nagranie z próby do Circus Tour

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
Zdjęcie: instagram.com/britneyspears

W 2008 roku, w filmie dokumentalnym Britney: For The Record, Britney Spears obiecała fanom, że pewnego dnia napisze “dobrą, tajemniczą książkę” o swoim życiu i tak się właśnie stało! 24 października 2023 roku wydana została autobiografia artystki zatytułowana The Woman in Me (pl. “Kobieta, którą jestem”).

To się dzieje ✨🤓📖 !!! Moja książka jest najlepiej sprzedającą się autobiografią napisaną przez celebrytę w historii, a to dopiero pierwszy dzień !!! Dziękuję fanom, którzy tak bardzo mnie wspierali !!! Kocham was wszystkich 🌹 !!! – napisała Britney na swoim Instagramie dołączając grafikę promocyjną z napisem “Moja historia. Na moich zasadach. Wreszcie”.

W Polsce za książkę odpowiada Wydawnictwo W.A.B., a zamówić możecie ją m. in. w sieci sklepów Empik. Pochwalcie się, czy macie już swoje egzemplarze!

9 komentarzy
  1. Książka jest mocna, pokazuje jak to wszystko co fani widzieli w mediach jest oczami Britney,żal mi że Britney musiała przejść przez to wszystko 🙁 przez te książkę kocham ją jeszcze bardziej!

  2. Już prawie przeczytana 🤩🤩 cudowna . Czekam na drugą część. Britney jest niesamowita , mam nadzieję , że poukłada jej się jeszcze i będzie na prawdę szczęśliwa .

  3. Nie wiem, jakoś mało szczegółów w tej książce jest, bardzo ogólna. Poza tym widzę jakieś nieścisłości. Czemu Britney nie zapytała sędziego czy może innego adwokata? Przecież nie mógłby skłamać i powiedzieć ze nie może. Czemu jak Kevin na tygodnie zabrał dzieci to nie zadzwoniła na policję, JJ miał 5 miesięcy wtedy? I na jakiej podstawie została orzeczona kuratela? Jest informacja ze matka do niej zadzwoniła i kazała przyjść to czym swat zgarną BRIT. To jest dziwne bo swat miałby się interesować jakaś babką która nic nie znaczy ani nic nie zrobiła?

  4. Mną wstrząsnęła. Nie rozumiem jak można tak zrujnować życie całej rodzinie. Mówię tu o ojcu. Powinien siedzieć w więzieniu lub powinno wysłać go na ciężkie roboty. Co do Britney ona tylko chciała prawdziwej rodziny i być po prostu szczęśliwa. Największemu wrogowi nie życzę tego co ona przez te wszystkie lata musiała przeżywać.

  5. Przyznam, że jako stara fanka Britney byłam sceptycznie nastawiona do książki, myślałam że będzie opisem jej kariery, nic nowego. Przeczytałam i jestem w szoku, wylałam trochę łez. To dziewczyna szczera, pracowita z ogromnymi marzeniami i pokorą. Zmagająca się od najmłodszych lat z oceną, krytyką. Tak naprawdę wykorzystana przez każdego komu pozwoliła się zbliżyć. Każdy widzi w niej maszynkę do zarabiania pieniędzy, niestety, mam wrażenie, że jej dzieci również. Okropnie samotna. Zawiódł ją każdy. To, że żyje to cud, a zarazem dowód jak silna jest psychicznie, mimo wszystko. Opisy zamknięcia w ośrodku na wiele miesięcy są bardzo bardzo smutne. Britney kojarzy mi się z dzieciństwem, beztroską, słuchaniem muzyki, śpiewem do szczotki i nieporadnym odtwarzaniem jej układów po szkole. Wycinanie artykułów z gazet, mozolne segregowanie segregatorów, oklejanie ścian plakatami z tą idealną dziewczyną. Gdybyśmy wiedzieli tylko ile musiała przejść, po prostu chciała spełniać marzenia. Trochę moje wspomnienia zostały zniszczone, kolejne rozczarowanie w dorosłości. To kobieta z krwi i kości, tak daleka, a zarazem taka jak my. Życzę jej wszystkiego dobrego.

  6. Przeczytałam książkę jednym tchem. Tak jakby dawała do zrozumienia, że to co się stało to dlatego, że była bierna u uległa. Okropnie samotna i wciągnięta w wir pracy. Bez wsparcia najbliższych. Jestem też trochę podejzliwa, bo po co swat na Britney??? Też uważam, że książka jest ogólna, każdy mógł to podpatrzeć i na tej podstawie napisać książkę za Britney. Nie rozumiem też, że wyznała tam, że kocha siostrę. Naprawdę, to takie ciężkie tak czuć, po tym jak miała patrzeć na Brit i jej nie pomoc. Każdy, chyba każdy byłby poprostu skreślony. Boję się, że oba dalej nie jest wolna. Prawnie tak, ale myślę, że dalej ktoś tam łapę na niej trzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły