Britney nominowana w plebiscycie People’s Choice Awards!

Kultowy debiut – 25 lat płyty …Baby One More Time

Nowości w sklepie internetowym Britney Spears

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
Źródło: https://www.instagram.com/p/C1914uEMpz1/?igsh=MW1raTIwMnowM3d4Mg==

Britney Spears została nominowana w plebiscycie People’s Choice Awards w kategorii The Social Celebrity, z której wyłoniona zostanie ulubiona gwiazda mediów społecznościowych. Wśród nominowanych w tejże kategorii znaleźli się również: Dwayne Johnson, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Megan Thee Stallion, Nicki Minaj, Selena Gomez oraz Taylor Swift. Za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia można zagłosować na naszą gwiazdę, do czego oczywiście Was zachęcamy! W każdej kategorii można oddać jeden głos dziennie.

Przypomnijmy, że Britney może pochwalić się niejedną wygraną na gali People’s Choice Awards. W 2014 roku zdobyła tytuł Ulubionej Artystki Pop, natomiast w 2017 roku okazała się być zwyciężczynią wieczoru zdobywając aż 4 statuetki. Kategorie, w których została wyróżniona to: Ulubiona Artystka, Ulubiony Artysta Pop, Ulubiona Gwiazda Mediów Społecznościowych oraz Ulubiona Współpraca Komediowa (w duecie z Ellen DeGeneres). Niestety z powodu choroby musiała wtedy odwołać swój udział w show.

People’s Choice Awards to amerykańskie rozdanie nagród, w którym od 1975 roku wyróżniani są ulubieńcy publiczności z branży rozrywkowej. Tegoroczna gala odbędzie się już 18 lutego w Santa Monica w Kalifornii. Transmitowana będzie na żywo na antenie NBC, E! oraz Peacock.

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły