Britgram 5/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Autobiografia Britney w plebiscycie “Książka Roku” serwisu lubimyczytac.pl

13-letni utwór Britney debiutuje na szczycie listy Billboard!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

W kolejnym tygodniu tego roku, Britney Spears postanowiła nieco zmienić swoją nazwę użytkownika na Instagramie. Od teraz nazywa się XILA MARIA RIVER RED. Do nazwy dodała więc słowo “Xila”, które w języku zapoteckim oznacza “kobietę”. Co jeszcze pojawiło się na profilu piosenkarki? Zapraszamy do naszego cotygodniowego podsumowania!

Źródło: instagram.com/britneyspears

29 stycznia 2024
Britney publikuje kolejny taneczny filmik nagrany w domu.

30 stycznia 2024
Piosenkarka wstawia cztery, typowe dla swojego Instagrama, przypadkowe zdjęcia z Internetu. Do jednego z nich dołącza taneczny filmik w diamentowym body (zaprezentowanym już kilka dni temu) z dopiskiem: Zapowiedź nowego projektu nadchodzącego wkrótce 😈 !!! SEKS I DIAMENTY 💎 !!!

1 lutego 2024
Powiedziano mi, że ktoś wygaduje o mnie bzdury !!! Chcesz z tym pójść do sądu czy pójdziesz do domu płakać mamie jak ostatnio ??? Nie jest mi przykro !!! – czytamy pod kolejnym wpisem artystki. Fani sugerują, że to słowa skierowane do Justina Timberlake’a. Tego samego dnia Britney prezentuje kilka ujęć w czerwonej sukience oraz kolejny obrazek i filmik znalezione w sieci.

2 lutego 2024
Gwiazda publikuje grafikę z napisem “be kind” (pl. “bądź życzliwy”) i dopisuje: Po prostu spróbuj !!!

3 lutego 2024
Tego dnia na Instagramie Brit pojawia się kolejny krótki montaż Seksu i Diamentów 💎 !!  oraz dawne zdjęcie z młodszą siostrą. Piosenkarka pisze: Wspomnienie!!! Nie mogę się przestać śmiać 😂😂😂 oznaczając profil Jamie Lynn Spears. Na koniec dnia raczy nas jeszcze jednym tanecznym video z opisem: Nie śmiejcie się !!! Szczerzę się … 😉🤷🏼‍♀️😂😂😂 Kobieta jest boginią !!! oraz… filmikiem z Internetu.

4 lutego 2024
Tego dnia na profilu piosenkarki pojawiły się jedynie zdjęcia z sieci.

5 lutego 2024
Britney wstawia opublikowane już kiedyś zdjęcia topless, na których pozuje tyłem w sypialni. Repostuję bo mogę !!! Przesuń [w lewo] !!! 🈵🈵🌹 – pisze gwiazda.

W minionym tygodniu na profilu naszej gwiazdy pojawiło się również zdjęcie własnych kolan, które następnie zostało usunięte. Britney wyznała w opinie, że musi nosić stabilizator i ma problemy z równowagą, a pomaga jej taniec: Jak widać, moja prawa noga jest zupełnie inna niż lewa… prawa strona to męska strona. Jestem dość silna i solidna po tej stronie, a lewą nogę złamałam trzy razy. To moja kobieca strona, jak widać, kiedy używam lewej strony, moje kolano bardzo puchnie, więc trudno jest utrzymywać równowagę. To dziwne, bo nigdy nie czuję braku równowagi podczas tańca. Skupiam się na jednej rzeczy i jest to mój cel. To zabawne, że prawdopodobnie za każdym razem podchodzę do tego pod innym kątem, ale wiem, że jedną stałą rzeczą, którą mam, jest ruch. Nie jestem doskonała i mam nadzieję, że nikt z nas nie jest… dlatego uczenie się mojego ciała na nowe i różne sposoby każdego dnia sprawia, że moje oczy są nieco bardziej otwarte i chętne do nauki. Noszę teraz ortezę, aby była ustabilizowana… trochę mnie to przeraża, chociaż mówią, że Jezus jest drzwiami !!! Myślę, że nadszedł czas, abym wyważyła te drzwi. PS… Bezużyteczna informacja? Wcale nie, to ma znaczenie, spójrz na to cholerne zdjęcie !!

Konto Britney na Instagramie od kilku tygodni jest profilem prywatnym, więc aby zobaczyć jej posty musicie ją obserwować.

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły