Britgram 10/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Jack Black śpiewa cover “…Baby One More Time” do filmu “Kung Fu Panda 4”

Britney Spears nagrywająca utwór “Slumber Party”!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Po prawie dwutygodniowej przerwie Britney Spears powróciła na Instagrama, więc i my wracamy z naszą serią Britgram! Britgram 9/2024 nie pojawił się właśnie przez nieobecność gwiazdy na swoim ulubionym medium społecznościowym, jednak w ostatnich dniach na Insta Britney było gorąco. Zapraszamy na podsumowanie wpisów:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)


8 marca 2024
Jako pierwszy post po przerwie Britney opublikowała wideo, na którym pozuje i pokazuje swoją torebkę, a w tle leci jej piosenka (I’ve Just Begun) Having My Fun z 2004 roku. Brit podpisała post dialogiem z filmu Druchny (2011), w którym użyto wyżej wspomnianego utworu, przyznając, że… zapomniała że to ona go wykonuje.

Britney klasycznie udostępniła obrazki znalezione w internecie, a także nagranie na którym tańczy w nowym czerwonym stroju. Gwiazda pochwaliła się także nowym kostiumem kąpielowym publikując filmik znad basenu.

10 marca 2024
Gwiazda opublikowała zdjęcie z podpisem sugerującym, że jest teraz w Nowym Jorku: Chilling in the Big 🍎 !!! – ‘Wielkie Jabłko’  to przydomek tego miasta. Britney opublikowała kolejne video z tajemniczego projektu SEKS I DIAMENTY, o którym wspominaliśmy w Britgram 5/2024.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)


Gwiazda opublikowała również mrożące krew w żyłach wspomnienie z czasów trasy Oops!…I Did It Again Tour: Halloweenowa noc w nawiedzonym hotelu w Niemczech 🇩🇪 tak zimno… to była ta sama noc, kiedy poznałam Kate Hudson w barze. Byłam aniołkiem, a moja najlepsza przyjaciółka była diabełkiem… Wyszłyśmy wcześniej z imprezy, ponieważ motywem przewodnim był całkowicie czarny, gotycki horror, i my się nie dopasowałyśmy. Więc zdecydowałyśmy się wyjść na zewnątrz w zimnie, krzycząc jak idiotki, ponieważ przez dwa miesiące byłyśmy w autobusie z trasy. Większość ludzi nie wierzy w duchy, a jeśli powiesz, że wierzysz… cóż, prawdopodobnie nie powinieneś, ponieważ zostaniesz nazwany wariatem 😜… Pomyślałam, co to za miejsce ??? Historie, które opowiadano, były dość słabe… dama w bieli, która świeci w rogu pokoju dokładnie o 2:20 w nocy, dźwięk końskich kopyt, które niosą powozy na skalnym wejściu do hotelu o 3:00. Nieważne… Byłam trochę pijana, a przez moją przyjaciółkę prawie wyrzucili nas z hotelu, bo ta nie mogła się doczekać, aż skorzysta z łazienki… więc nasikała na roślinkę 🪴 tuż obok windy na oczach całego lobby… Ale tej nocy leżałam w łóżku 🛌 i wtedy poczułam się jak zimny wiatr 🌬️ pojawił się znikąd i nagle pchnął mnie w głąb łóżka. Zwykle, gdy opowiadam tę historię, większość ludzi mówi… ona tylko śniła… nie, nie śniłam, byłam CAŁKOWICIE OBUDZONA, krzycząc z głębi płuc 🫁 coś mnie trzymało, nie mogłam się ruszyć przez chwilę która wydawała się trwać wieczność… czułam się, jakby ktoś był na mnie i nie mogłam wstać, żeby zaczerpnąć powietrza…. Pobiegłem tak szybko do drzwi mojej asystentki🚪 i nie zdawałam sobie sprawy, że są zamknięte 🔐 więc upadłam do tyłu… byłam przerażona 😳 a potem moja asystentka otworzyła drzwi i spojrzała na mnie jak na największego idiotę…. do dziś nikt mi nie wierzy 🤦🏼‍♀️🌷 🤦🏼‍♀️ 🌷 🤦🏼‍♀️ 🌷 🤦🏼‍♀️ 🌷 🤦🏼‍♀️

Brit opublikowała także zrzut swojego (?) ekranu blokady z datą piątek 22 lutego z godziną 1:11. W tym roku 22 lutego to był czwartek, a nie piątek. Ostatni piątek 22 lutego był w 2019 roku. Co to może znaczyć?

11 marca 2024
Britney wrzuciła wideo z podgrzewanego basenu na którym zmywa makijaż za pomocą palców i śliny. Pod nim napisała: Zeszłej nocy, kiedy leżałem w moim podgrzewanym basenie, patrząc na gwiazdy, pomyślałam, że potrzebuję nowego płynu do mycia twarzy, a ponieważ jestem tak leniwa, nie wstałam, aby umyć twarz. Wzięłam sprawy w swoje ręce i tak jak kot… polizałam swoje łapy 🐾 i wygładziłam twarz palcami… no dobra, kiedy wszedłem do środka, to opłukałam twarz 🙄🤦🏼‍♀️ ale chodzi o to, że korzyści z mówienia prawdy są kluczowe. Bądź z ludźmi, którzy dokładnie wiedzą, jaka jest twoja prawda… nie tylko cię wspierają, ale sprawiają, że wyglądasz tak pięknie 🤩

Gwiazda opublikowała także trzy posty ze swoimi nagimi zdjęciami z plaży.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

5 komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły