Britgram 22/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney przeprowadziła wywiad z Tate McRae!

Britgram 23/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Przedstawiamy Wam kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie. W ostatnim tygodniu piosenkarka podzieliła się z nami filmikami z urlopu w Las Vegas, który spędziła ze swoim starszem bratem Bryanem Spears. Zapraszamy na podsumowanie!

29 maja 2024
Britney dodała wideo w kostiumie kąpielowym i kapeluszu podpisane Vegas, nadchodzę !!! Potem Londyn !!! A potem Włochy !!!. Następne dodała dwa filmiki ze swoim bratem Bryanem, na jednym z nich widzimy relację z wizyty w spa, które gwiazda opisuje jako “Disneyland dla dorosłych”.


30 maja 2024
Spears udostępniła wideo z basenu w hotelu w Mieście Grzechu,  pod którym napisała Ja w Vegas z alkoholem, jedzeniem i spa … to ciągłe ekstatyczne doświadczenie … dziękuję Jezu !!! Przesuń, aby zobaczyć mój uroczy hotel Resorts World Las Vegas. Następnie Brit pokazała się w czerwonej sukience i kapeluszu pisząc, że to stylizacja na obiad z przyjaciółmi. Podczas kolacji Britney zrobiła sobie zdjęcie z młodą fanką, które opublikował hiszpańskojęzyczny portal plotkarski.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

1 czerwca 2024
Na Instagramie gwiazdy pojawiły się dwa filmiki w różowych stylizacjach, pierwszy w różowej sukience, a drugi w różowym bikini.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)


2 czerwca 2024
Britney opublikowała jedynie zrzut ekrany blokady z dnia 1 czerwca z godziny 11:11. Co to może oznaczać? Identyczny zrzut ekrany gwiazda opublikowała 7 maja. Wcześniej w marcu dodała podobny zrzut ekranu ale z godziną 1:11 z piątku 22 lutego, jednak 22 lutego w tym roku to był czwartek. Ostatni piątek 22 lutego wypadł w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły