“Britney Brulée” – słodka walentynkowa niespodzianka od Britney i GLACE

Britgram 6/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 7/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GLACE (@glacenoglu)


Britney Spears uwielbia słodycze, o czym pisała ostatnio na swoim Instagramie. W te Walentynki gwiazda postanowiła celebrować tę “miłość” przez współpracę z nowojorską lodziarnią GLACE by Noglu, popularną ze względu na unikalną gorącą czekoladę. W limitowanym czasie – od 14 do 18 lutego – klienci będą mogli zamówić deser “Britney Brulée”. Jest to ukochana przez artystkę mocha (gorąca czekolada, z espresso) udekorowana wielką pianką, bitą śmietaną i cukrowym dyskiem o smaku crème brulée z literką “B”. Deser kosztuje $14 (około 56 zł).

Księżniczką Popu opowiedziała magazynowi People jak doszło do tej współpracy: Przeglądając Instagrama, natknąłem się na gorące czekolady od Glace i oszalałam! Nowy Jork zawsze był dla mnie naprawdę wyjątkowym miejscem, a kiedy odkryłam Glace, wiedziałam, że chcę zrobić z nimi coś wyjątkowego i współpracować z tym lokalnym nowojorskim biznesem! Nie mogę się doczekać, aż spróbujecie tego, co razem stworzyliśmy!

Dodatkowo, część dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na szczytny cel. 20% z każdego sprzedanego “Britney Brulée” zostanie przekażę organizacji non-profit The Trevor Project, która pracuje na rzecz zapobiegania samobójstw wśród młodzieży LGBTQ+. 

Czy ktoś z Was będzie w Nowym Jorku w najbliższych dniach? Dajcie znać jak smakowało Wam “Britney Brulée”!

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły