Britgram 7/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

“Britney Brulée” – słodka walentynkowa niespodzianka od Britney i GLACE

Posłuchaj PEŁNEJ wersji “I Have Nothing” w wykonaniu Britney Spears

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Ubiegły tydzień obfitował we wpisy Britney Spears na uwielbianym przez nią Instagramie. Artystka podzieliła się ze swoimi obserwującymi wieloma różnego rodzaju filmikami i towarzyszącymi nim ciekawymi opisami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem poniżej.

12 lutego 2024
Britney dodała krótki filmik, stojąc w wejściu do wynajętego odrzutowca. Uwagę przyciąga krótki opis: “Kocham go!!!!”. Kogo darzy tym uczuciem artystka? Czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna? To jak na razie pozostaje tajemnicą.

13 lutego 2024
Brit dodała filmik pochodzący z konta przedstawiającego wszelkiego rodzaju miniatury codziennych obiektów i pomieszczeń. Dodatkowo artystka zamieściła filmik oraz serię zdjęć pochodzących z kokpitu odrzutowca, prezentując się w towarzystwie pilotów.
“Mieliśmy chwilę turbulencji, ale przez minutę leciałam w kokpicie pilotów!!! Założyłam okulary jednego z nich i było to przedziwne uczucie, wydawało mi się, że podłączyłam się do jego świata, a połączenie jest wszystkim!!! Jestem ślepa jak kret na moje lewe oko… ale na pewno widzę lepiej w moich okularach!!! Wyglądam jak jego geekowa nerd-córka!!!”.


14 lutego 2024
“Szczęśliwego Dnia Zakochanych!!!”, napisała Britney oraz podzieliła się informacją o swojej nowej, słodkiej kolaboracji.

15 lutego 2024
Piosenkarka w usuniętym już poście dodaje fragment filmu The Family, w którym zirytowana postać wysadza sklepik spożywczy. “Ona wcale nie jest szalona” – dopisała Brit.

17 lutego 2024
Spears dodała kilka tanczenych filmików. Na jednym z nich, obecnie już usuniętym, widzieliśmy tańczącą Brit z zapalonym papierosem. “Robiłam tak kiedyś z chłopakami w Nowym Jorku, gdy mieliśmy po 20-kilka lat […].”.

18 lutego 2024
Britney dodała post z obrazem oraz kolejny taneczny filmik. “Przepiękna niedziela. Beznadziejny romantyk rozumiejący, że bycie singlem jest wspaniałe!”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły