Ach ten głos… 🥹 W sieci pojawiła się pełna wersja pierwszego demo Britney Spears, które w 1997 roku 15-letnia wówczas piosenkarka rozsyłała wytwórniom z nadzieją na podpisywanie kontraktu i rozpoczęcie kariery muzycznej. Jest to cover „I Have Nothing” Whitney Houston. Już kilka lat temu do internetu wyciekł fragment nagrania w słabej jakości, a teraz wreszcie możemy posłuchać całości. Fanka Księżniczki Pop, Marissa Selena, udostępniła demo na YouTube po tym jak kupiła kasetę z nagraniem za 400 dolarów w serwisie Mercari. Jakość dźwięku nie jest najlepsza, ale inny fan, BritneysVault, poprawił ją i udostępnił na Vimeo. Zapraszamy do posłuchania i podzielenia się swoją opinią w komentarzu.
Włącz tryb ciemny
Włącz tryb jasny
Powiązane artykuły
Britgram 18/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie
Kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Dużo pozowania w sukienkach, koni oraz wypowiedzi dotyczące ostatnich doniesień medialnych.
6 maja, 2024
Britgram 12/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wpisem z serii, w której streszczamy wszystko, o czym Britney mówiła za pomocą swojego ulubionego medium społecznościowego.
25 marca, 2024
Britgram 11/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie
Nowe przemyślenia, praktyki żywieniowe, jak również klasyczne pokazy mody. To wszystko i nie tylko mogliśmy zobaczyć w ubiegłym tygodniu w ulubionym medium społecznościowym piosenkarki.
18 marca, 2024
Nowa piosenka Britney Spears / Nagranie z próby do Circus Tour
Britney napisała nową piosenkę, a w międzyczasie w sieci ukazuje się nowy utwór nagrany na potrzeby albumu "Glory". / Kolejny dokument o Księżniczce Popu ujawnia kulisy prób do cyrkowej trasy.
30 października, 2023
To jest piękne
Oj tak 🥰