Britgram 8/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Posłuchaj PEŁNEJ wersji “I Have Nothing” w wykonaniu Britney Spears

“Crossroads” w Top 10 najpopularniejszych filmów na świecie na Netflix

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Nadszedł poniedziałek, a to oznacza nasz kolejny Britgram, czyli serię cotygodniowych wpisów, w których podsumowujemy to, co Britney Spears opublikowała na swoim Instagramie. Zapraszamy do lektury!

19 lutego 2024
To, co Britney lubi najbardziej, czyli kolejny filmik pełen tańca! Naprawdę próbuję rozgryźć edycję za pomocą tej nowej aplikacji, ale wiem, że jestem do bani 🤷🏼‍♀️ !!! Przepraszam, ale myślę, że nadszedł czas, abym spróbowała tego sosu !!! – dopisała piosenkarka nawiązując do piosenki “Sauce” Naïki, z której już wcześniej korzystała przy edycji swoich filmików.

20 lutego 2024
Na profilu artystki pojawiło się jedynie zdjęcie z Internetu przedstawiające schody, bramę i ogród pełen różowych kwiatów.

21 lutego 2024
W kolejnym wpisie, którego wyjątkowo nie zdobi żadne zdjęcie ani film, a jedynie puste, białe pole, Britney wspomina czasy, gdy udzielała lekcji tańca grupie dziewczynek.

W zeszłym roku w pewną listopadową niedzielę 🌷🌷🌹🤔🤔🤔🤓🤓 !!! Prowadziłam zajęcia [taneczne] i naprawdę ciekawe było widzieć wzajemne wspieranie się dziewcząt !!! Znęcanie się nad innymi w dzisiejszych czasach nie jest tak eksponowane ani agresywne w przypadku dziewcząt, jest niezwykle manipulacyjne i po prostu cholernie wredne !!! W klasie, którą uczyłam, dwie dziewczynki stały obok siebie, ale jedna nie była tak pewna siebie i była zdezorientowana ciągłym WSPARCIEM, które dawała jej druga dziewczyna !!! Powiedziała “nie martw się, nie jesteś tu największa” i od razu, zauważyłem, jak mała dziewczynka myśli “nigdy tak nie sądziłam, dlaczego ona to powiedziała” !!! Lubię to nazywać znęcaniem się nad wrednymi dziewczynami … gdy inna dziewczyna mówi coś w taki sposób, a ty dosłownie chcesz ją spoliczkować !!! Oczywiście chciałam płakać, kiedy zobaczyłam, że duch tej małej dziewczynki jest smutny i natychmiast zaczęłam ją chronić !!! Przyłożyłam telefon do lustra i nakręciłam ich taniec !!! Specjalnie pokazałam go tej małej, która była gnębiona przez inne dziewczyny i upewniłam się, że widzą, jaka jest zajebista !!! Byłam cholernie szczęśliwa, widząc, jak jej pewność siebie rośnie, a potem pomyślałam o tym !!! Przypominała mi bardzo smutną mnie samą !!! Nie jest miło być gnębionym !!! Byłam otwarta na rady innych !!! Właściwie miałam identyczną sytuację zaledwie dwa miesiące temu z kimś, kogo nie znam tak dobrze i uderzyło mnie to dopiero później, ponieważ stwierdziłam [na początku], że po prostu usiądę i wysłucham bzdur tej osoby, której nawet nie znam !!! I robiłam to, dopóki nie zaczęłam prowadzić zajęć … Wiem, że jestem dziewczyną, która była sławna dawno temu i wiem, że popełniam błędy !!! Szczerze mówiąc, prowadzę Instagrama dla ochrony [siebie samej], lubię nosić ładne sukienki i poprawiać włosy !!! Nie jestem pewna, dlaczego się tłumaczę … Myślę, że wolałabym być dawniej tą wredną dziewczyną, kiedy [tamta] dawała mi swoje rady, i umieścić mój Instagram na jej twarzy i sprawić, że zrobi się niezręcznie !!! Jest tu 6 filmów, który z nich jest Twoim ulubionym … prosto w w twarz !!!

23 lutego 2024
Tego dnia nasza gwiazda była wyjątkowo aktywna na Instagramie. Dzień rozpoczęła od publikacji grafiki z napisem “Every day is a fresh start” (pl. “Każdy dzień jest nowym początkiem”). Następnie opublikowała trzy filmiki, na których… oczywiście tańczy 😉

Pod pierwszym z nich napisała:

To szalone, że moje ciało wygląda ładnie i gładko, kiedy tylko zrobię sobie w domu dzień spa, włosy i makijaż 💄 !!!! W przeciwieństwie do wczoraj w moim samochodzie, kiedy to zostałam zatrzymana przez policjanta, który przetrzymywał mnie w środku przez półtorej godziny !!! Po tym, jak przetańczyłam godzinę z moim nowym treningiem w takiej fajniej aplikacji … zdałam sobie sprawę, że nie oddycham normalnie !!! To straszne, bo chociaż znęcanie się jest dziś na świecie czymś zwyczajnym, z jakiegoś powodu podszedł i przeprosił po tym, jak groził mi za zrobienie absolutnie niczego złego !!! Jestem pewna, że dałam wielu ludziom dreszczyk emocji, kiedy zobaczyli pannę Britney wyglądającą chaotycznie i na wystraszoną !!! Przepraszam za to, że w tym tygodniu nie publikuję postów w sposób, w jaki zwykle publikuję … jest tu po prostu nienawistnie !!! Wyjeżdżam do Meksyku 🇲🇽 … Przesyłam pozdrowienia !!!

Następnie pojawił się świąteczny filmik z tańcami na tle choinki:

Półtora miesiąca temu !!! Pamiętacie Boże Narodzenie 🎄??? Chciałam tylko pokazać sznurowadła z tyłu moich kozaków👢 !!! Są tak cholernie urocze, że to nawet nie jest zabawne !!! Mam je też w dwóch kolorach !!! W zeszłym roku nie podobała mi się moja choinka, nie wiem dlaczego !!! Ale lubię moje buty 👢 🤦🏼‍♀️💋🙄😳👯‍♀️👯‍♀️ !!! Aha i ja też śpiewam 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ !!! Byłam piosenkarką, kiedy byłam młodsza !!!!

Pod ostatnim filmem opublikowanym tego samego dnia czytamy: To ja przedwczoraj podekscytowana jak diabli w moim małym studio !!!Tak, to mój tyłek na początku, śmiało i pocałuj mnie w dupę 👗👗👯‍♀️👯‍♀️🤦🏼‍♀️🌹💋💋 !!!

25 lutego 2024
W dniu wczorajszym Britney również wielokrotnie zagościła na Instagramie. Najpierw udostępniła zdjęcie innego użytkownika aplikacji z dopiskiem: Chcę mieć saunę w domu. Wstawiła zdjęcie ze znanej nam już amatorskiej sesji, które udostępniamy poniżej. Następnie opublikowała filmik znaleziony w sieci, do którego dopisała: Wszyscy jesteśmy marzycielami, otaczaj się tymi, którzy utrzymują twoje [marzenia] przy życiu 🌹🤷🏼‍♀️ !!!!

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły