Britney Spears numerem jeden na świecie!

Film “Crossroads” już 15 lutego na Netflix

Britgram 4/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Czy mimo nowego materiału, Britney Spears wciąż może zdobywać szczyty list przebojów i skradać nagłówki portali informacyjnych? Oczywiście, że tak! Wszystko za sprawą fanów Księżniczki Popu, którzy w odpowiedzi na premierę nowego singla Justina Timberlake’a “Selfish”, postanowili skupić uwagę świata na 13-letnim utworze jego byłej dziewczyny o tym samym tytule. I tak właśnie w sobotę 27 stycznia, bonusowy kawałek z wersji deluxe albumu Femme Fatale wydanego w 2011 roku, zdobył szczyt światowego zestawienia najpopularniejszych utworów w serwisie iTunes.

Poza zdobyciem szczytu globalnej listy, Selfish dotarło do 1. miejsca w 20 krajach (Stany Zjednoczone, Kolumbia, Arabia Saudyjska, Meksyk, Brazylia, Chile, Armenia, Portugalia, Ekwador, Oman, Turcja, Kazachstan, Guatemala, Włochy, Wietnam, Kostaryka, Argentyna, Peru, Hiszpania, Izrael). W wielu państwach Księżniczka Popu wyprzedziła w notowaniach nowy utwór Justina! W Polsce Britney Spears dotarła do 9. miejsca tej samej listy. Dodatkowo teledyski do czterech utworów artystki okupowały Top4 najpopularniejszych klipów serwisu iTunes w USA: Oops!… I Did It Again, Toxic, I’m A Slave 4 U, Circus.

Cała sytuacja sprawiła również, że Britney Spears skradła nagłówki serwisów informacyjnych swojemu ex – na całym świecie premiera nowego utworu Timberlake’a zestawiana jest razem z akcją fanów piosenkarki. O sprawie piszą m.in. magazyn Time, CNN, Daily Mail, Variety, Glamour, People i wiele innych.

Sama Brit do tej pory nie odniosła się bezpośrednio do tego fenomenu. Wielbiciele piosenkarki z niecierpliwieniem ciekają na filmik tańczącej artystki do Selfish – zarówno do swojego utworu, jak i tego właśnie wydanego przez jej dawnego chłopaka.

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły