Britgram 4/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney Spears numerem jeden na świecie!

Britney przeprasza Justina Timberlake’a i chwali jego nową piosenkę

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

W czwartym tygodniu tego roku, Księżniczka Popu była bardzo aktywna na swojej ulubionej platformie społecznościowej publikując kilkanaście postów. Zapraszamy do lektury podsumowania jej działalności poniżej.

23 stycznia 2024
Britney chwali się swoimi nowymi butami marki Ugg oraz wspomina wysokie szpilki, które widziała na nogach kobiet w Japonii. Sama piosenkarka przyznaje, że próba nauki chodzenia w takim obuwiu przysparza jej trudności. Artystka opublikowała również dwa kolejne posty, na jednym z nich widzimy różę z napisem “Obejmij szczególną opieką te trzy rzeczy: twój umysł, twoje serce, twój język”.

24 stycznia 2024
Spears klasyczny dla siebie filmik, w którym prezentuje złotą sukienkę. Wyjątkowo jednak w filmiku nie pojawia się żadna muzyka. “Niezręczna cisza… Uwielbiam sprawiać, żeby ludzie czuli się niezręcznie” – napisała artystka. Brit udostępniła również obrazek z napisem “Stay golden”, co możemy przetłumaczyć na “Pozostań wierny sobie”.
Brit w różowej bluzce opublikowała taneczny filmik. W podpisie do niego czytamy: “Gdy ludzie mówią, że naprawdę mają to gdzieś, odpowiadam “Czemu mi to w ogóle mówisz?”. Myślicie, że ja nie mam tego gdzieś? Karty z pozytywnymi afirmacjami są w kuchni i ta suka wybiera sól! Kocham Was wszystkich!”. Następnie piosenkarka rozpisała się na temat… różowej soli z Maui, której próbowała. Ten dzień był na pewno bardzo taneczny, gdyż udostępnione zostały również dwa inne podobne filmiki.

25 stycznia 2024
Britney publikuje rysunek przedstawiający biesiadujące gryzonie.

26 stycznia 2024
Spears zamieszcza obrazek czytającego królika pisząc “Przeczytaj mnie… wyzywam cię do tego”.

28 stycznia 2024
Brit publikuje trzy białe posty, a następnie kolejny taneczny filmik prezentując cieliste body z kryształkami: “Jeśli mężczyzna jest człowiekiem to kobieta jest Bogiem!”. Tego dnia ukazał się jeszcze jeden filmik w tym samym stroju.

 

Konto Britney na Instagramie od kilku tygodni jest profilem prywatnym, więc aby zobaczyć jej posty musicie ją obserwować.

1 komentarz
  1. Britney przerosiła za to, co napisała w książce, najpewniej odnosząc się do Justina T. Z tą dziewczyną naprawdę nie jest dobrze. Najpierw atakuje i napuszcza fanów na gościa a teraz jest jej przykro? xD Podobno została również wyrzucona z hotelu four season bo chciała tam chodzić topless i akurat w to jestem w stanie uwierzyć patrząc jak ostatnio się zachowuje. Moim zdaniem ta “wolność” i pozwalanie jej na wszystko, źle się dla niej skończy. Ona potrzebuje pomocy specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły