Britgram 13/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 12/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney Spears wspomina związek z Samem Asgharim

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Kolejny tydzień za nami, co oznacza kolejną serię Instagramowych wpisów od Britney Spears, na swoim profilu znanej jako XILA MARIA RIVER RED. Gwiazda wciąż przebywa na tropikalnych wakacjach i prawie codziennie chwali się filmikami bądź zdjęciami z pokoju hotelowego i plaży. Zapraszamy na Britgram, czyli cotygodniowe podsumowanie!

25 marca 2024
Britney opublikowała filmik, na którym w rytm piosenki ROSALÍI “CUUUUuuuuuute” prezentuje letnią sukienkę.

26 marca 2024
Gwiazda podzieliła się serią zdjęć w wyżej wspomnianej sukience, fotografią z kąpieli w morzu, a także krótkim wideo w kostiumie kąpielowym. Wrzuciła również grafikę z kwiatami.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

27 marca 2024
Brit opisała swoje wakacje publikując, charakterystyczne dla siebie, zrzuty ekranu z notatnika: Chodzenie na siłownię nigdy nie jest tym, czym się wydaje !!! Mówię, że pójdę dam z siebie wszystko … ale zawsze chodzę przez 20 minut, robię 100 przysiadów i kończę !!! Tym razem żułam gumę i byłam zszokowana tym, jak nisko wyglądam w lustrze !!! Jazda na rowerze z moim przyjacielem wydawała się świetnym pomysłem … ale pojechałam za daleko i zgubiłam się !!! Kiedy znalazłam drogę powrotną, poszedłem pograć w tenisa !!! Myślałem, że zgubiłam telefon, ale był pod drabiną !!! Wiem, że wiele osób naśmiewa się ze mnie, ponieważ używam lampy pierścieniowej … ale lubię jej używać, więc kupiłam 3 nowe kostiumy kąpielowe na tę podróż !!! Tylko jeden naprawdę ze mną rezonuje !!! Moją ulubioną częścią podróży jest bycie nago w wodzie !!! Widziałem dwa kraby chodzące z muszlami na plecach !!! Mój przyjaciel podniósł jednego, a ja krzyknęłam !!! Jedyne ryby, jakie widziałem, były bardzo małe … białe, przezroczyste małe rybki !!! Łódź była ekscytująca, z wyjątkiem tego, że chciałam nią kierować !!! Wcześniej pozwalali mi ją prowadzić … nie wiem, dlaczego tym razem tego nie zrobili !!! Odkąd zmieniłam imię na XILA faktycznie mam trudności ze zrozumieniem angielskiego. Sukienka, którą mam na sobie na zdjęciach, jest jedyną sukienką, która naprawdę na mnie pasuje !!! Kiedy wychodzę wieczorem, lubię jeść kolację sama !!! Jestem taka dziwna … ale nadal uwielbiam ludzi, dlatego mówię wam o tym lakierze do włosów, którego używam !!! Każdy fryzjer, u którego kiedykolwiek byłam, wie, że nie przestanę mówić o lakierze Oribe … ale poważnie, kupcie go i powiedzcie mi, co do cholery myślicie !!! Jest tak dobry !!! […] Na tyle mojej szyi jest malutki napis po hebrajsku… Mem Hei Shin… to oznacza moc uzdrawiania !!! Pochodzi od 72 imion Boga w Kabale, którą studiowałam dawno temu !!! Prawdopodobnie powinnam zacząć studiować ją ponownie … ludzie prawdopodobnie by się zesrali, gdyby wiedzieli, ile godzin spędziłam nad tymi książkami !!! To najmniejsza książka, jaką kiedykolwiek napisano !!! Jest wiele innych rzeczy, które wydarzyły się podczas tej podróży, którymi również się nie podzielę … czasami nic nie jest tym, czym się wydaje !!! Pokazuję, że wszystko jest całkowicie idealne, ale uwierzcie mi, że wiele przeszłam i podzieliłabym się tymi zmaganiami, ale są one zbyt obraźliwe, aby się nimi dzielić … sprawiłoby to, że inni ludzie byliby bardzo smutni i szczerze mówiąc, nie ma cholernej rzeczy, którą mogę z tym zrobić, więc po prostu wiedz, że moje życie nie jest tak idealne, jak się wydaje … i pamiętajcie, moi piękni przyjaciele, nie jesteście sami !!!

Tego samego dnia Britney podzieliła się zdjęciami i filmikami nawiązującymi do sytuacji opisanych w poście powyżej: artystka prezentuje swoje tatuaże na szyi i plecach, letnią sukienkę, siłownię, nagie zdjęcie w wodzie, wycieczkę rowerową wśród palm, oraz lakier do włosów.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

30 marca 2024
Na profilu artystki pojawił się rysunek podpisany: To inny rodzaj księżniczki 👑 !!! Ona trzyma miecz 🗡️ !!!

31 marca 2024
Kolejny filmik w letniej sukience w rytm utworu ROSALÍI.
Gwiazda również opublikowała, i szybko usunęła, post wspominający wizytę u Lance’a Bassa, pisząc że zobaczenie jego dwójki pięknych dzieci było jednym z jej ulubionych momentów zeszłego roku. Na opublikowanych zdjęciach widoczny jest też były mąż Britney, Sam Asghari. Spotkanie miało miejsce w lipcu 2023 roku, zaledwie kilka dni przed tym jak Asghari złożył wniosek o rozwód.

Źródło: instagram.com/britneyspears
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły