Fotograf Markus Klinko wspomina współpracę z Britney Spears

“Crossroads” w Top 10 najpopularniejszych filmów na świecie na Netflix

Jack Black śpiewa cover “…Baby One More Time” do filmu “Kung Fu Panda 4”

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
Britney Spears i fotograf Markus Klinko spotkali się w 2004 roku, by wspólnie stworzyć wyjątkową sesję promującą piątą trasę gwiazdy The Onyx Hotel Tour, rozpoczętą w marcu równe 20 lat temu. Więcej o samym tourneé możecie przeczytać na naszej stronie w zakładce Trasy Koncertowe. Tymczasem zapraszamy do przeczytania wywiadu z Klinko, którego udzielił dla HELLO! Magazine:

Podczas pracy nad dużymi projektami z tak wielkimi gwiazdami, z reguły zaangażowanych jest wiele osób i przez większość czasu nie stanowi to problemu. Więc kiedy Britney Spears weszła do mojego studia w 2004 roku, towarzyszył jej ojciec i jej menedżer Larry Rudolph oraz całkiem spora ekipa – ale wszyscy zostali wysłani do gry w szachy na zapleczu, a my zaczęliśmy na serio rozmawiać o jej pomysłach.

Britney zanotowała chusteczce swoje pomysły na te trasę – słowa klucze takie jak “Zaczarowany Las” i “Księżniczka Lodu”. A ja pokazałem jej swoje pomysły i był to wspaniały moment, w którym wcieliła się w te role i powstałe te kultowe zdjęcia

Świetnie się bawiliśmy; była bardzo seksowna i super inteligentna. Zrozumiała dokładnie, czego od niej oczekuję i pracowaliśmy do trzeciej nad ranem, nikt się nie wtrącał i był to po prostu niesamowicie fantastyczny czas. Jest bardzo bystrą i niesamowicie utalentowaną artystką… Niedawno rozmawiałem z jej zespołem o współpracy z okazji 20. rocznicy tej sesji, ale wciąż czekam na odpowiedź.

Co myślicie o pomyśle na ponowną współpracę Spears i Klinko? Myślicie, że fotograf doczeka się odpowiedzi od teamu piosenkarki? Chcielibyście jeszcze kiedyś zobaczyć profesjonalną sesję Britney?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by klinkostudio (@klinkostudio)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by klinkostudio (@klinkostudio)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by klinkostudio (@klinkostudio)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły