Czy powstanie film na podstawie książki Britney?

Prawnik Britney składa 130-stronicowy pozew przeciwko jej ojcu

Britney Spears prywatnie – 10 lat albumu “Britney Jean”

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
instagram.com/sonymusicnews

Premiera autografii Britney Spears The Woman In Me (pl. “Kobieta którą jestem”) miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, a do piosenkarki już spływają pierwsze oferty dotyczące jej ekranizacji. Portal Deadline donosi, że CAA bierze pod uwagę stworzenie filmu fabularnego, serii telewizyjnej lub filmu dokumentalnego. W ostatnich latach na temat Britney powstało wiele filmów dokumentalnych jednak wszystkie bez udziału samej zainteresowanej. Choć fani uważają, że pierwsze filmy przyczyniły się do  nagłośnieniu akcji #FreeBritney i w efekcie uwolnienia Brit z kurateli, to jednak piosenkarka wyraziła negatywną opinię o wszystkich dokumentach.

Myślicie, że Brit będzie zainteresowana stworzeniem filmowej adaptacji swojej książki? Jaką formę ekranizacji najbardziej chcielibyście zobaczyć: film, dokument czy serial?

Jeśli jeszcze nie macie swojego egzemplarza książki, to przypominamy, że tylko do dzisiaj możecie wziąć udział w naszym konkursie, w którym do zdobycia jest aż 6 sztuk autobiografii Brit. Konkurs odbywa się na naszym profilu na Instagramie, który znajdziecie pod adresem: instagram.com/britneyspearspl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły