Britgram 14/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney Spears wspomina związek z Samem Asgharim

Heather McDonald opowiada o swoim spotkaniu z Britney Spears

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Witamy Was w kolejny poniedziałek, a to oznacza kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie w minionym tygodniu. Jeżeli więc nie nadążacie nad tym, co i kiedy pojawia się w mediach społecznościowych Księżniczki Popu, zapraszamy do podsumowania!

Źródło: instagram.com/britneyspears

1 kwietnia 2024
Nowy miesiąc Britney rozpoczęła od publikacji kolejnego filmiku w swoim stylu, na którym pozuje przed statywem. To dość dziwne, ale kiedy nagrywałam w tym małym pokoju, zrobił się on czerwony ponad 5 razy. Oczywiście 🙄 dzielę się tylko tym jednym razem … ale co to do cholery znaczy? Czy jestem sercem oceanu 🌊 ??? Nieeeee ale to byłoby FAJNE 👍 – napisała gwiazda zwracając uwagę na czerwone światło widoczne na nagraniu.

Jeszcze tego samego dnia, piosenkarka złożyła obserwatorom “świąteczne” życzenia: Szczęśliwego Dnia Zajączka 🌷🌷!!! Czy mogę to zmienić na dzień tyłeczka 😉😉😉🙈🙈🙈🙄🙄 – napisała nawiązując prawdopodobnie do tzw. Bunny Day, które jest świętem opartym na Wielkanocy w serii gier “Animal Crossing”.

2 kwietnia 2024
Britney opublikowała post karuzelowy składający się z różnych zdjęć i filmików. W nawiązaniu do pierwszego z nich, czyli popularnego już w sieci nagrania z małą dziewczynką, napisała: Cześć 🤓🤓🤓 !!! Wszystko jest w porządku 🙈🙈🙈🙈🙈 !!! Dziewczynko 💕

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

3 kwietnia 2024
Tego dnia na Instagramie Britney pojawiła się jedynie prosta grafika przedstawiająca symbol serca.

4 kwietnia 2024
“Jestem pod wrażeniem pięknych chwil, które dało mi życie” – to cytat, który w formie grafiki został opublikowany w czwartek.

6 kwietnia 2024
W sobotę, poza kolejnym filmem, w którym piosenkarka pozuje w jednej w swoich sukienek, pojawiła się nowa kompilacja zdjęć i nagrań – między innymi z wypoczynku na wczasach. Co za piękna uczta dla mnie !!! Zaczynam wierzyć w Boga ponownie za każdym razem, gdy jadę do tego miejsca i prawdopodobnie nie ma innej osoby, która czuje się tak błogosławiona jak ja za każdym razem, gdy je opuszczam 🙈🙈🙈🙈🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄 !!! Ale tym razem wrócę wcześniej !!! (…) – czytamy pod postem

7/8 kwietnia 2024
Wpisy Britney na Instagramie często publikowane są nocą polskiego czasu. Na przełomie niedzieli i poniedziałku piosenkarka najpierw podzieliła się nagraniem ze swoich urodzin przedstawiającym kobietę naśladującą Drew Barrymore, która – swoją drogą – jest dobrą znajomą naszej gwiazdy.

Kolejny wpis, który udostępniamy poniżej, to ponownie zbiór różnych zdjęć i krótkich filmików z wakacji. Na jednym z nich Britney odpowiada na 3 szybkie pytania – o ulubiony kolor, ulubiony smak lodów oraz to, czy kiedykolwiek pocałowała mężczyznę o imieniu Ben.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły