Heather McDonald opowiada o swoim spotkaniu z Britney Spears

Britgram 14/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 15/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

 

Amerykańska komediantka Heather McDonald opowiedziała o (niespodziewanym) spotkaniu z Britney Spears w swoim podkaście “Juicy Scoop”. Choć wydarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu, Heather podzieliła się swoimi wrażeniami dopiero teraz, po tym jak Księżniczka Popu opublikowała wideo z nią na swoim Instagramie podpisane: Impresjonistka Drew Barrymore na moich urodzinach… była tak dobra 🌷🌷🌷!!!.

McDonald opowiadając o kulisach wideo, zdradziła, że spotkała Britney na prywatnym przyjęciu obiadowym w Hollywood. Piosenkarka była razem ze swoim przyjacielem i managerem Cadem Hudsonem. Heather już wcześniej znała Cade’a i ten przedstawił ją Brit jako “niesamowitą komediantkę” i poprosił o zrobienie parodii Drew Barrymore, koleżanki naszej gwiazdy. Wtedy Britney wyciągnęła telefon, nagrała Heather i następnie poprosiła ją o sparodiowanie siebie samej. Komediantka zaczęła naśladować… tańce naszej gwiazdy z Instagrama, co nieco zdziwiło samą Brit.

McDonald dodała, że tego wieczoru Britney była w świetnym nastroju, szczęśliwa i słodka, a po obiedzie poszła na afterparty. Bardzo nas cieszy, że nasza gwiazda korzysta z życia i dobrze się bawi i ma szansę robić to w prywatności, bez wścibskich oczu (i aparatów) paparazzi 😉

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły