Britgram 24/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 23/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 25/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Cóż byśmy zrobili bez Instagrama Britney Spears? 😉 W końcu to aktualnie jedno z nielicznych źródeł informacji na temat naszej gwiazdy – w dodatku z pierwszej ręki. Dlatego właśnie zapraszamy Was na kolejne podsumowanie wpisów piosenkarki. O czasie spędzonym z bratem, kontakcie z synami oraz wspomnieniu występu z Michaelem Jacksonem przeczytacie poniżej.

11 czerwca 2024
Tego dnia Britney na swoim Instagramie opublikowała fragment występu z Michaelem Jacksonem. To wspomnienie z 2001 roku, kiedy to podczas obchodów jubileuszu 30-lecia kariery Króla Popu, nasza gwiazda zaśpiewała razem z nim przebój “The Way You Make Me Feel”.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Jeszcze tego samego dnia piosenkarka opublikowała filmik ze swoim psem o imieniu Snow. Za podkład posłużyła piosenka Showdown pochodząca z albumu In The Zone wydanego w 2003 roku.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

12 czerwca 2024
Britney publikuje zdjęcie swojego brata Bryana Spearsa, ubranego w zielony kombinezon robotniczy (?).

13 czerwca 2024
Również tego dnia “gwiazdą” Instagrama piosenkarki został jej brat. Britney opublikowała filmik z ich wspólnego wyjazdu do Meksyku, pod którym napisała: Po wyjściu do baru z moim bratem !!! Chyba myślał, że jest Elvisem 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🌷🌷🌷😂😂😂 !!!

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Kolejny filmik – pod którym czytamy: Ktoś potrzebował drzemki 😴🙈🤷🏼‍♀️👌🏼🌷 !!! – to również wspomnienie z wakacji z bratem, który nie mógł się wybudzić po masażu, co – jak słychać – bardzo rozbawiło Britney.

14 czerwca 2024
Kolejny dzień i kolejne zdjęcia Bryana powstałe podczas wspólnego wyjazdu. Wpis ten odbił się jednak nieco szerszym echem, gdyż Britney po raz pierwszy od dłuższego czasu dała fanom do zrozumienia, że kontaktuje się ze swoimi synami. Pod opublikowanymi zdjęciami czytamy: Wygląda całkiem elegancko 👌🏼👌🏼 !!! Wysłałam to moim dzieciom i myślę, że były zazdrosne, ponieważ powiedziały “to filtr … to nie jest prawdziwe” 😂 !!!

Następnie piosenkarka opublikowała swoje dawne zdjęcie z sesji autorstwa Stevena Kleina. Powstało ono w 2001 roku na potrzeby promocji albumu zatytułowanego Britney.

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

16 czerwca 2024
Britney publikuje fotografię autorstwa Claude Azoulay, na której widzimy m. in. Marylin Monroe i Lee Strasberga. Zdjęcie powstało w 1961 roku podczas gali charytatywnej w Roseland Ball w Nowym Jorku. Niezwykle interesująca rozmowa … – napisała Brit.

19 czerwca 2024
To te małe rzeczy 🌷🌷!!! – napisała Britney dodając zdjęcia koktajlu oraz z basenu sugerujące, by cieszyć się z drobnych rzeczy w życiu.

22 czerwca 2024
Miniony tydzień na Instagramie piosenkarka zakończyła typowymi dla siebie filmikami, na których pozuje w rytm muzyki. Britney pochwaliła się kurtką oraz niebieską sukienką. Ta kurtka jest niezwykła … Przysięgam, że jest jak jedwab na moim ciele !!! Mam nadzieję, że macie cudowny weekend 👌🏻💎🌷 !!! – czytamy.

2 komentarze
  1. Smutne to wszystko… odklejona kobieta, szkoda ze Sam odszedł 🙁 a drugi tom książki ciekawe czy wyjdzie, w ogóle nie wiadomo po co, streściła dosłownie wszystko co się działo bez szczegółów i bez większych wyznań, omijając ważne osoby jak David, Brett, Sam… myślałam ze książka opowie naprawdę to czego nie wiemy a jedyna nowa informacja była usunięta ciąża, informacja która została użyta przed wydaniem książki do jej promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły