Britgram 23/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 22/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 24/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Z trzydniowym opóźnieniem zapraszamy Was na najnowszy Britgram, czyli podsumowanie tego, co działo się na Instsgramie Britney Spears w minionym tygodniu. O wspomnieniach z wycieczki do Las Vegas, którą nasza gwiazda odbyła w towarzystwie swojego brata i kilku innych tematach przeczytacie poniżej!

Źródło: instagram.com/britneyspears

4 czerwca 2024
Miniony tydzień na Instagramie Britney rozpoczęła od nieco dłuższego wpisu. Publikując zdjęcia suszonych ziół, do których również nawiązała, opowiedziała o swojej ostatniej wycieczce do Las Vegas, którą odyła wspólnie z bratem Bryanem Spearsem:

To takie dziwne!!! Miałam szaloną wycieczkę do Vegas i znowu się przeziębiłam !!! Naprawdę podobał mi się czas spędzony z bratem !!! Nakarmił mnie krabem alaskańskim i nie byłam sama o 3:00 nad ranem podczas jazdy samochodem, podczas której na The Stripe [słynna ulica w Las Vegas – red.] widziałam więcej ludzi niż kiedykolwiek w życiu !!! To było całkiem fajne !!! Spotkałam się z dawnym przyjacielem i zdałam sobie sprawę, jak interesujący jest to czas !!! I co sprawia, że w mojej głowie czas przyspiesza lub zwalnia !!! Co karmi twoją duszę lub co cię interesuje i co sprawia, że naprawdę chcesz uczestniczyć w tej grze, którą nazywamy życiem !!! A może to naprawdę gra ??? Jeśli tak, to miałam wystarczająco dużo możliwości do gry, ale przez większość czasu siedziałam na ławce i nigdy nie grałam, ponieważ jedynie obserwując, jest to o wiele bezpieczniejsze i zwykle, jeśli tylko dostawałam piłkę, chciałam odzwierciedlić w oczach ludzi zniszczenie !!! Coś tak innego, złego i zepsutego, aby mogli zrozumieć, że byłam całkowicie zniszczona !!! Więc uderzam i idę spać i mam tajemnicę 🤫 Mogę nigdy nie być w stanie w pełni się nią podzielić !!! Bo chociaż wszystkie te słowa i myśli przynoszą niektórym z nas kod do świata zewnętrznego, nie ma nic lepszego niż piękno tajemniczego zniszczenia 🤓🤓🤓 !!! Psss POWODZENIA MAMO I TATO !!! Gdziekolwiek idę, mam małą walizkę podróżną z rozmarynem, olejkiem z drzewa herbacianego, moimi dwiema nowymi ulubionymi masażerami do twarzy i świecami !!! Myślę, że ważne jest, aby wszystkie kobiety, które były świadkami prawdziwego szaleństwa życia, poświęciły czas na zresetowanie, przegrupowanie i zarządzanie sobą w poszukiwaniu sposobów na uzdrowienie swojego ciała !!! W samolocie znalazłam najfajniejszy magazyn o naturalnych środkach leczniczych, w którym się zatraciłam i zakochałam !!! Dziękuję wszystkim niesamowitym kobiecym mistrzom naszego wszechświata, którzy prowadzą złamane skrzydła 🪽!!!!

5 czerwca 2024
Kolejnego dnia piosenkarka opublikowała szkic kościoła z dopiskiem: Tylko długopis 🖊️ i kościół ⛪️ !!!

7 czerwca 2024
Britney udostępniła nagranie z Resorts World Las Vegas, gdzie znajduje się zaprojektowana przez Celine Dion figura słonia. Udekorowane przez Celine Dion … i króliczek i całujące się pieski 🐰 !!! To cholernie urocze 🥰 🤦🏼‍♀️🙄🌷 !!! – czytamy pod wpisem.

Tego samego dnia piosenkarka opublikowała filmik w stroju kąpielowym chwaląc się tym, że udało się jej schudnąć: Ok, jestem dumna z mojego białego kostiumu kąpielowego i tego, że straciłam 5 cm w talii !!! (…)

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

8 czerwca 2024
Miniony tydzień na Instagramie nasza gwiazda zakończyła filmikiem z wczasów w Meksyku. Repost 360 stopni z Meksyku w 6 sekund !!! Przesuńcie w lewo, aby zobaczyć najlepsze 🤦🏼‍♀️👌🏻👌🏻🇲🇽👍🏻🙄🌷 – napisała Britney w nawiązaniu do syropu do naleśników marki LOG CABIN.

3 komentarze
  1. Dziękuję za prowadzenie tej strony. Wiele ludzi uważa, że to nie Britney była z bratem. Nie wiem co o tym myśleć.

  2. kobita która kocha płyte britney z 2001 kiedy jeszcze sie nie urodziła bo się urodziła w 2012 (w tle anticipating czyli fajna piosenka) pisze:

    Kiedy kolejny Britgram?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły