Britney Spears i jej autobiografia w podsumowaniu 2023 roku

Powrót Britney już w tym roku? Gwiazda pracuje nad nowym albumem

Britney zaprzecza doniesieniom o nowej płycie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
Zdjęcie: Amazon.com

W ramach podsumowania 2023 roku portal USA Today przygotował listę dwunastu popkulturowych wydarzeń które najlepiej definiują miniony rok. Wśród nich znalazła się wydana w październiku autobiografia Britney Spears The Woman In Me (pl. “Kobieta, którą jestem”), w której gwiazda po raz pierwszy własnymi słowami opowiada swoją historię. Pisząc o książce magazyn przywołuje jej niesławny fragment, w którym Brit opowiada o przerwaniu ciąży z Justinem Timberlakem. W rankingu znalazły się również trasy koncertowe Taylor Swift i Beyoncé, film “Barbie” oraz strajk scenarzystów w Hollywood.

Za to sama Britney znalazła się na liście Najbardziej Intrygujących Osób Roku według magazynu People. Napisano, że “gwiazda popu udowodniła, że jest silniejsza niż wcześniej dzięki The Woman in Me, niezwykle osobistej autobiografii, w której przejmuje kontrolę nad swoją narracją.”

The Woman In Me jest jedną z najlepiej sprzedających się książek 2023 w USA według The New York Times. Autobiografia Księżniczki Popu jest trzecią najlepiej sprzedającą się pozycją z kategorii literatura faktu w twardej oprawie oraz pierwszą w kategorii audiobook niefikcyjny. Książka wygrała też coroczne głosowanie Goodreads Choice Awards w kategorii “Życiorys i Autobiografia”. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły