Powrót Britney już w tym roku? Gwiazda pracuje nad nowym albumem

Merry Britmas!

Britney Spears i jej autobiografia w podsumowaniu 2023 roku

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Z początkiem roku w sieci huczy od plotek na temat rzekomego muzycznego powrotu Britney Spears; Tabloidy The Sun Page Six donoszą, że gwiazda pracuje nad swoim dziesiątym albumem studyjnym. Insider donosi, że nowa płyta jest pilnie strzeżonym sekretem. Proces twórczy trwa już od dłuższego czasu i zbierane są “zabójcze piosenek, które zapewnią głośny powrót Britney”.

Księżniczka Popu rzekomo połączyła siły z brytyjską piosenkarką i autorką wielu przebojów Charli XCX (“Boom Clap”, “Fancy”, “Speed Drive” z filmu “Barbie”, tekst “Señorita” dla Camili Cabello i Shawna Mendesa).  Panie jeszcze nie spotkały się osobiście, jednak tajemniczy informator donosi, że Charli już pracuje nad piosenkami korzystając ze wskazówek Britney: “Napisała naprawdę mocny utwór, który ma trafić na album Britney. Sztab gwiazdy ma nadzieje, że krążek ukaże się w 2024 roku”.

Britney ma również powrócić do współpracy z Julią Michaels, autorką siedmiu piosenek z dziewiątego (i ostatniego) albumu Brit Glory z 2016 roku. W zeszłe lato Page Six donosiło, że w niedalekiej przyszłości miał odbyć się obóz pisania piosenek, podczas którego kilka znanych artystów miało stworzyć utwory dla naszej gwiazdy, lecz nie wiadomo czy został on zorganizowany.

W tym roku mija 25 lat od wydania debiutanckiego albumu Britney …Baby One More Time, a także osiem lat od ostatniej płyty studyjnej. W ostatnich latach artystka wydała dwa utwory: światowy przebój Hold Me Closer z Eltonem Johnem w 2022, a także mniej hitowe MIND YOUR BUSINESS z will.i.am w 2023. Zeszłej jesieni zadebiutowała jej autobiografia The Woman In Me (“Kobieta, którą jestem”). Czy 2024 okaże się rokiem pełnowymiarowego muzycznego powrotu Britney?

UPDATE: Britney zaprzeczyła doniesieniom o nowej muzyce we wpisie na Instagramie.

6 komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły