Britgram 6/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

13-letni utwór Britney debiutuje na szczycie listy Billboard!

“Britney Brulée” – słodka walentynkowa niespodzianka od Britney i GLACE

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Z początkiem tego roku Britney Spears zmieniła swój profil na Instagramie na prywatny, przez co tylko dotychczasowi obserwujący mogli śledzić jej poczynania. W zeszłym tygodniu to się zmieniło i konto gwiazdy znów jest publiczne, dzięki czemu każdy może zobaczyć jej posty i filmiki. Oczywiście tylko pod warunkiem, że zdąży zanim artystka je usunie 😉 Zapraszamy na podsumowanie wpisów Britney na Intagramie w szóstym tygodniu 2024 roku.

7 lutego
Britney opublikowała zdjęcie z tekściarką Diane Warren i aktorem Benem Affleckiem z 1999 roku. Nasze fajne wspólne zdjęcie. Ben to taki niesamowity aktor. Czy już wspomniałam, że tamtej nocy się całowaliśmy… Szczerze mówiąc zapomniałam… cholera, to szaleństwo!!! Szkoda, że nie mogę wam opowiedzieć historii, która wydarzyła się wcześniej !!! Ojej, ale ze mnie plotkarka!!!. Post został później usunięty.

Gwiazda wrzuciła (i usunęła) też stare zdjęcie w zabawnym kostiumie pisząc Czy bycie kobietą na tym świecie jest przestępstwem ??? Nic dziwnego, że nigdy nie zostałam zaproszona !!! Traktowali mnie jak głupca…

Zdjęcia: Instagram Britney Spears

8 lutego
Na Instagramie pojawił się filmik Brit w złotej sukience nagrywany telefonem w lustrze, jak również filmik i obrazek z Internetu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)


9 lutego
Britney wrzuciła filmik na którym tańczy i napisała, że lubi pączki. Później pojawił się filmik w czerwonym kostiumie diablicy. Dlaczego? Ponieważ gwiazda przegapiła Halloween w zeszłym roku. Kolejny post to różowa grafika z serduszkiem.

10 lutego
Kolejny filmik w stroju diablicy podpisany Jedzcie dużo czekolady, nawadniajcie się, bądźcie eleganccy i zdrowi w te Walentynki 💘. Oba “diabelskie” nagrania zdobyły do tej pory w sumie prawie 38 milionów wyświetleń! Pozostając w Walentynkowym klimacie Brit wrzuciła też obrazek z Kupidynami i serduszko.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

11 lutego
Na profilu artystki pojawił się filmik na którym prezentuje ona dwa stroje, długą czerwoną suknię i krótką jasnoróżową, oraz kolejny Walentynkowy obrazek. Brit opublikowała i usunęła kolejny filmik taneczny.

W następnym poście Britney napisała: To szalone, ponieważ myślę, że mój Instagram staje się czymś w rodzaju maratonu”Singled Out” Jenny McCarthy (program randkowy emitowany w latach 90 – przyp. red.) … pamiętacie go !!! To zabawne, bo w prawdziwym życiu jestem najnudniejszą osobą na świecie. Wiem, że przegapię dziś milion imprez z powodu Super Bowl, ale szczerze mówiąc, to nie dla mnie… Prawdopodobnie pójdę dziś do parku z moimi psami i zrobię herbatę, a potem oszukam i znajdę i pokażę urocze zdjęcie z imprezy i powiem, że brałam udział.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

1 komentarz
  1. Jeśli chodzi o psy to Britney mogłaby bardziej o nie dbać, częściej z nimi wychodzić, bo (z tego co można czasem zauważyć na filmach) pieski załatwiają się w mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły