Britgram 20/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 19/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 21/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Przedstawiamy Wam kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie. W minionym tygodniu piosenkarka nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnie dwa wpisy, które aktualnie widzimy, zostały opublikowane 15 maja 2024 roku i są to fotografie pochodzące z sieci.

Jednak tego samego dnia na profilu artystki pojawił się jeszcze jeden wpis, który następnie został usunięty. Britney opublikowała fotografię, na której widzimy między innymi jej matkę – Lynne Spears – oraz dwie siostrzenice – córki Jamie Lynne Spears. Pod zdjęciem, które udostępniamy poniżej, pojawił się dopisek o treści:

Wszyscy miewamy problemy z rodziną, ale na Boga, nic nie poradzisz na to, jak bardzo ich kochasz. Nie ma mnie na tym zdjęciu, ale czuję się tak, jakbym tam była. Na marginesie … Zawsze kończyłam przy tym stoliku dla dzieci na każdej imprezie, na której byłam !!! Najbardziej elitarne drogie kolacje i zawsze kończę właśnie tak, siedząc z dziećmi !!!! W każdym razie … Zamieszczam to zdjęcie, ponieważ moja rodzina jest absolutnie piękna i tęsknię za nimi. Nie chcę zabrzmieć wyniośle, ale w świecie chaosu i zamieszania podstępem diabła jest wprowadzanie cię w błąd, upokarzanie i sprawianie, że myślisz, że jesteś gorszy !!! Chciałam podzielić się tym zdjęciem, ponieważ chociaż mnie na nim nie ma… Na pewno czułam się tak, jakbym tam była !!!

Źródło: instagram.com/britneyspears

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły