Britgram 21/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britgram 20/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney przeprowadziła wywiad z Tate McRae!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Przedstawiamy Wam kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Ubiegły tydzień przyniósł artystce rozmyślenia dotyczące siebie oraz swojej rodziny, wspomnienia oraz, już tradycyjnie, filmiki z kategorii “moda”. Zapraszamy do lektury!

21 maja 2024
Britney wrzuciła dwie kwiatowe grafiki: jedną z napisem “piękny – przyjemny dla zmysłów lub estetycznie dla umysłu” oraz drugą z prostym “dzień dobry”.

22 maja 2024
Tego dnia piosenkarka była bardzo aktywna na swoim koncie. Obserwujący zostali uraczeni trzema filmikami (w tym jednym nagranym na brzegu morza podpisanym “cześć do mojego tyłka!”) oraz grafiką “Jesteś więcej niż wystarczający”. Do jednego z umieszczonych video, gwiazda dodała nieco dłuższy opis: “Majestatyczne nauki – Dla mnie słowem tygodnia jest intencja… Jakie są Twoje intencje??? Chcę być lepszą osobą i mówić do siebie z większą delikatnością!!!”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

23 maja 2024
Brit zamieściła fragment filmu Bridesmaids (polski tytuł “Druhny”), opatrzony podpisem: “To ja rozmawiająca z moją rodziną po kurateli mówiącej mi “nie” do kawy, spa czy gotówki przez 13 lat!!!”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

25 maja 2024
Spears udostępniła krótki filmik pochodzący z 2001 roku, kiedy to współprowadziła galę American Music Awards. W tle możemy usłyszeć viralowy ostatnio utwór Sabriny Carpenter.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

26 maja 2024
Brit zamieszcza aż 5 wpisów: poza wyznaniem, iż gwiazda myśli o kolczyku w języku, na szczególną uwagę zasługują dwa z nich. W pierwszym, dłuższym, artystka pisze o zmaganiu się z chorobą oraz niezliczoną ilością innych rzeczy:
“Od dwóch miesięcy jestem chora na głupie przeziębienie… Złapałam je jeszcze przed Meksykiem i mam bardzo zatkany nos, jest do bani. Zniknęło, gdy po raz pierwszy wróciłam do domu, ale wczoraj znowu wróciło… Dostałam Z-Pak [antybiotyk azytromycyna stosowany w leczeniu infekcji dróg oddechowych – przyp. redakcji] i mam nadzieję, że teraz już wyleczę się. Ciągle czuję się trochę zmęczona […]. Uświadomiłam sobie, że lubię Burger Kinga, ale nie cierpiałam go, gdy byłam młodsza. Moją ulubioną rzeczą do robienia obecnie jest sprzątanie szuflad… Kupiłam szablony do ścian, żeby tworzyć wzory i akcenty, a poza tym narysowałam na ścianie naprawdę fajne tropikalne drzewo z ptakiem w gnieździe w moim pokoju. Jestem na stronie 219 mojej książki “Invisible” (pl. “Niewidzialni”) i mam nowego szefa gotującego w mojej kuchni. Boję się świata zewnętrznego, bo nie daj Boże, złamię nogę i ktoś wezwie pogotowie, więc nie wychodzę zbyt często. […]”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Brit dalej opowiada o swoich nowych zakupach, zarówno dla siebie jak i psów, jak również o filmach, które ostatnio oglądała.
W drugim z wpisów artystka przekazała szokującą wiadomość i filmik dowodowy:
“Możecie zobaczyć na serio, że moja cała biżuteria została skradziona… Ciężko mi kupować nowe ciuchy, bo boję się, że również znikną. Więc kupuje ciuchy tanie i podróby, ale jest mi ciężko, bo niektóre rzeczy były zrobione specjalnie dla mnie… i naszyjnik z krzyżem, który nosiłam, odkąd miałam 4 lata, również zniknął… jest taki cienki”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły