Britgram 11/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Britney Spears nagrywająca utwór “Slumber Party”!

Britney publikuje nagranie z “tajemniczym” mężczyzną

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Co Britney Spears udostępniała na Instagramie w ciągu ostatniego tygodnia? Zapraszamy na nasze cykliczne podsumowanie poniżej!

14 marca 2024
Po chwilowej ciszy, Brit udostępniła grafikę z napisem “Zaufaj magii nowych początków” oraz zdjęcie bukietu kwiatów.
Tego dnia również gwiazda wrzuciła krótki filmik, nakręcony podczas wykonywania nagich zdjęć na plaży. “Abyście zobaczyli, że zdjęcia są prawdziwe…” – napisała piosenkarka, co może być odniesieniem do krążących w sieci teorii spiskowych o zdjęciach rzekomo wykonywanych na green screenie bądź z pomocą sztucznej inteligencji.
Dodatkowo Brit podzieliła się historią, iż 8 miesięcy temu skradziono jej telefon, który posiadała od 2016 roku. Stało się to w tym samym miesiącu, w którym nastąpiło rozstanie z mężem Samem Asgharim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)


15 marca 2024
“W tym tygodniu zaczęłam post przerywany!!! Może on sprawić, że czujesz się słabo przez kilka dni, ale potem dostajesz naturalnego kopa, gdy te wszystkie toksyny opuszczają twoje ciało… Właściwie to czuję się za drobna i słaba, aby w ogóle myśleć o robieniu zdjęć na Instagrama teraz!!!” – napisała Britney po czym dalej podzieliła się swoją duchową przygodą związaną z tą nową praktyką.

16 marca 2024
Gwiazda udostępnia grafikę oświetlonej dziewczynki na plaży oraz dzieli się swoimi przemyśleniami i metaforą nt. dłoni i stóp.
Dodatkowo w kolejnym poście Spears napisała: “W niektóre dni chcę być tutaj, na Instagramie, ale w większość dni znikam… to dar, tak jak mówienie <<żegnaj>>”.
Trzeci post przedstawia wypełniony gwiazdami zarys kobiety noszącej diamentową koronę. “Gdy ludzie mówią mi, żeby przestać pierdolić głupoty… moja odpowiedź to… sorki, ale nie mówię po angielsku… Chcesz papierosa?”.

17 marca 2024
W czterech postach Britney Spears kolejno przedstawiła zdjęcia i nagranie ze spaceru ze swoimi psami, dwa filmiki, w których przedstawia swoje ubrania, oraz post z prostą grafiką serca na różowym tle.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły