Ojciec Britney, Jamie Spears, przeszedł amputację nogi

Britney spędza przedurodzinowy wieczór z matką, bratem i przyjacielem Cadem

Merry Britmas!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Jak donosi portal plotkarski TMZ, ojciec i były kurator Britney Spears 71-letni Jamie Spears przeszedł w zeszłym miesiącu amputację nogi. Jamie ponoć męczył się z poważną infekcją, przez co trafił do szpitala na kilka tygodni. Przeszedł pięć nieudanych operacji, po czym lekarze zdecydowali, że jedynym pozostałym sposobem na pozbycie się infekcji będzie amputacja nogi. Jamie ma mieć również inne dolegliwości.

Czy ta sytuacja przyczyni się odnowienia kontaktu artystki z ojcem? Tajemniczy informatorzy przekazali TMZ, że Britney ostatnio złagodniała w stosunku do Jamiego. Miała mówić, że za nim tęskni, a nawet myślała o wysłaniu mu pieniędzy, by mu pomóc… Jednak inny portal plotkarski PageSix dementuję te doniesienia: mimo problemów zdrowotnych ojca Brit nie ma ochoty odnawiać z nim kontaktu.

TMZ donosi, że piosenkarka tęskni za rodziną i teraz, gdy powiedziała prawdę w swojej książce, chce ponownie nawiązać kontakt. Britney ostatnio rzeczywiście odnowiła kontakt z matką Lynne i bratem Bryanem, którzy zostali zaproszeni na świętowanie 42-urodzin gwiazdy. Na imprezę zaprosiła też swoją młodszą siostrę Jamie Lynn, jednak ta była poza miastem i nie mogła dołączyć.

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły