Prezenty, skradzione pieniądze i odwyk, czyli co nowego w rodzinie Britney!

Sukces teledysku “Sometimes”!

Britney Spears spędza czas w Nowym Jorku!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Podczas gdy cały świat uważnie śledzi i komentuje posty Britney Spears na Instagramie, w jej rodzinie dzieją się ciekawe rzeczy…

Dzięki jednemu z (byłych?) bliskich przyjaciół matki piosenkarki, Jacobowi Diamondowi, światło dzienne ujrzały interesujące fakty. W sieci pojawił się filmik, na którym Lynne Spears podarowuje swojemu przyjacielowi top, w którym Brit widziana była podczas prób do trasy Dream Within A Dream w 2001 roku. Dodatkowo matka gwiazdy oddaje szalik, który młoda Spears dostała od swojego ówczesnego chłopaka Justina Timberlake’a. Widoczni w filmiku zgromadzeni z zachwytem dotykają i wąchają podarunki. 

Ponadto, w wiadomościach tekstowych wymienianych rzekomo z Lynne, ujawniono, iż Lou Taylor ma kryminalną przeszłość! Lou to osoba, która miała być pomysłodowczynią ustanowienia kurateli nad Britney. Sama natomiast miała dokonać przestępstw o niewyjawnionym charakterze w stanach Floryda i Tenessee. W innej wiadomości przyznano, że pieniądze, które zniknęły z dobytku Britney Spears, znajdują się na kontach za granicą.

Embed from Getty Images

Tymczasem ojciec piosenkarki, Jamie Spears, zakończył swój kolejny już odwyk. Jak powszechnie wiadomo, mężczyzna zmaga się z chorobą alkoholową. Wpłynęła ona znacznie na historię rodziny Spearsów – Lynne chciała się rozwieźć z mężem już w pierwszych latach małżeństwa, a zachowanie pijanego Jamie’go nie stanowiło dobrego środowiska dla ich trójki dzieci. Ojciec Britney trafiał również na odwyk podczas sprawowania kontroli kuratorskiej nad swoją sławną córką.

Jak podaje Daily Mail, Jamie zaczął znowu pić od razu po wyjściu z (nieudanej) kuracji. Ponadto, mężczyzna miał wprowadzić się do domu swojej młodszej córki, gdzie przydzielono mu zadanie opieki nad jej dziećmi podczas, gdy sama Jamie Lynn przygotowywała się do swojego rychle zakończonego udziału w amerykańskiej edycji “Tańca z Gwiazdami” (młodsza siostra Brit odpadła już w drugim odcinku telewizyjnego show).

“Cała sytuacja oczywiście rozwściecza Britney z wielu powodów. Czuje się zdradzona, gdyż jej siostra ulokowała ojca u siebie i pozwala mu opiekować się jej dziećmi po tym, co jej zrobił” podaje informator serwisu. “[…] [Brit] obwinia ojca, iż miał on wpływ na to, że jej relacje z synami rozpadły się”, dodaje.

Do tej pory sama Britney nie odniosła się oficjalnie do powyższych wydarzeń. Piosenkarka nadal nie utrzymuje również bliższego kontaktu z członkami rodziny.

2 komentarze
  1. Ojciec Britney podobno znów jest w ciężkim stanie. Ciekawe ile w tym prawdy. Lou od zawsze wydawała mi się podejrzana, więc nie dziwią mnie te doniesienia. To rozdawanie rzeczy Britney przez jej matkę jest wredne. Szkoda że sama Britney nie pomaga sobie filmikami na insta. Mam nadzieje, że w końcu trafi na osobę, która jej pomoże bo widać że nadal ma problemy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły