Britgram 17/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Spór prawny Britney Spears z ojcem został zakończony!

Czy Britney miała wypadek? Załamanie nerwowe? Podsumowanie doniesień z nocy w hotelu Chateau Marmont

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Kolejny poniedziałek – kolejny Britgram, czyli cykl cotygodniowych wpisów, w których streszczamy to, co Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie. W minionym tygodniu, oprócz publikacji standardowych filmików w sukienkach oraz grafik znalezionych w sieci, piosenkarka odniosła się ponownie do kurateli, zakazu picia alkoholu i tego, jak była traktowana przez rodziców.

Aktualizacja: Po publikacji tego artykułu, Britney zdezaktywowała swoje konto na Instagramie. Udostępnione przez nas posty piosenkarki będą przez ten czas niewidoczne.

Źródło: instagram.com/britneyspears

24 kwietnia 2024
Miniony tydzień na Instagramie Britney rozpoczęła od publikacji znalezionego w sieci zdjęcia oraz filmiku – bez dopisków.

25 kwietnia 2024
Kolejnego dnia piosenkarka wstawiła trzy wpisy. Pierwszy z nich to krótkie video z ubiegłego roku, które udostępniamy poniżej. Czytamy pod nim: 1 maja ubiegłego roku … lubię wprawiać ludzi w zakłopotanie ciszą 🙈🙈🙄🙄🌷🌷😂😂 !!!

Następnie pojawił się kolejny filmik z Internetu oraz grafika z dopiskiem: Nowy makijaż to naprawdę świetna zabawa !!! Zawsze mam na sobie cienie i zastanawiam się, dlaczego moje oczy stają się czerwone 🙈🙈🙈 !!! Nawilżajcie skórę, bo jest naprawdę gorąco 💅🏼💅🏼💅🏼 !!!

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

27 kwietnia 2024
Britney pozuje w rytm piosenki “Despacito” w jednej ze swoich ulubionych sukienek marki Herve Leger.

Następnie piosenkarka publikuje zdjęcie butelki wina. We wpisie pod zdjęciem odnosi się do faktu, jak przez lata zabraniano jej picia alkoholu:

W końcu zrozumiesz, że miłość leczy wszystko i to wszystko, co istnieje … a PRAWDZIWE wino jest również niezwykle przyjemne 🍷 !!!! Psss pierwszy raz z prawdziwym winem 🍷 Jezu Chryste !!!

Pssss dla tych, którzy mówią, że kłamię o pierwszej butelce prawdziwego wina, nie kłamię !!! Piłam wino za 6,99 $ !!! (…) Nie wiem, dlaczego w ogóle się tłumaczę, jestem dorosłą kobietą !!! W rzeczywistości jest to niesamowicie okrutne i smutne, że moja rodzina zabrała mi dobre rzeczy na tak długo !!! Takie, które leczą duszę, to naprawdę wstyd i to naprawdę OGROMNA sprawa !!! Minęły dopiero 2 lata od zakończenia kurateli !!! W rzeczywistości, biorąc pod uwagę to, przez co przeszłam, to naprawdę niewiele czasu !!! Każdego dnia powoli się leczę !!!

 

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

 

Ein Beitrag geteilt von XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

28 kwietnia 2024
Kolejny wpis, nad którym widnieje zdjęcie gołych pleców artystki, to kolejne smutne wspomnienie kurateli i stosunków z rodzicami:

Miałam rację co do uszkodzenia nerwów w plecach !!! Muszę teraz codziennie poddawać się akupunkturze !!! Słowa i zbyt intensywne myślenie pogarszają sprawę !!! Gdyby tylko ludzie wiedzieli, jak musiałam kiedyś czołgać się do własnych drzwi !!! Moja rodzina mnie skrzywdziła !!! Nie było sprawiedliwości i prawdopodobnie nigdy jej nie będzie !!! Ludziom, którzy siedzieli i nie zrobili absolutnie nic (…) uszło to na sucho !!! Sposób, w jaki zostałam wychowana, zawsze uczył mnie formacji dobra i zła, ale dwie osoby, które wychowały mnie tą metodą, skrzywdziły mnie !!! Mam szczęście, że tu jestem !!! To zabawne, bo do dziś nie powiedziałam im o tym twarzą w twarz !!! Piszę do nich przez IG, ale szczerze wierzę, że nie będzie tak bezpiecznie, jeśli kiedykolwiek staniemy twarzą w twarz !!! Wewnętrze dziecko we mnie wie, że zostaliby zniszczeni i to w zasadzie wszystko !!! Tęsknię za moim domem w Luizjanie i chciałbym móc go odwiedzić, ale oni zabrali wszystko !!

Po chwili pojawił się jeszcze jeden post (ze zdjęciem przedstawiającym krajobraz) z kolejnym wpisem nawiązującym do rodziców:

TAK PIĘKNIE !!! Mogę teraz oddychać używając prawdziwego inhalatora !!! Właśnie otrzymałam je ponownie i to OGROMNA różnica. Miałam inhalatory do astmy, kiedy byłam w szkole podstawowej, ale moja niewinna mama i tata zabrali mi ją na 6 lat !!! Ale teraz jestem cholernie wdzięczna !!! KOCHAM WAS MAMO I TATO !!!

Chwilę po publikacji tego wpisu, Britney wyłączyła swoje konto na Instagramie.

1 komentarz
  1. Po tych wpisach widać że Britney ma ze sobą poważne problemy. Raz pisze jedno, potem drugie. Ciężko za nią nadążyć. Ogólnie śledząc ją na instagramie można odczuć, że nie korzysta z pomocy terapeuty. Nie wiem czy kiedykolwiek jej się poprawi. Od zakończenia kurateli nie widzę żadnej poprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły