Autobiografia Britney pełna szokujących rodzinnych historii?

BritneySpears.pl powraca!

Britney zapowiada wydanie drugiej części książki!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Jak podaje portal plotkarski PageSix, nadchodząca książka Britney Spears zdradzi wiele szokujących informacji na temat rodziny gwiazdy. „Britney szczegółowo opisuje historię swojej familii, od dziadków, przez rodziców, po to, by wyjaśnić dlaczego jest taka, jaka jest (…)  Czytając tę książkę myślisz sobie ‘O mój Boże, ta biedna dziewczyna’” – podaje tajemniczy informator.

Britney miała szczegółowo opisywać każdy moment swojego załamania w 2008 roku, które ostatecznie doprowadziło do 13 lat kurateli. W książce ma znajdować się odpowiedź na każdy sensacyjny nagłówek z tamtych lat. “To Britney opowiada swoją historię, bez doradców, bez cenzury – pisze o tym co dobre, złe i brzydkie” – mówi źródło. Artystka ma poruszać m.in. temat swojego związku z Justinem Timberlakem, a także niestosowne zachowania dziennikarzy w wielu wywiadach sprzed lat.

Autobiografia została ukończona zaledwie kilka tygodni temu i ma również zawierać fragment o małżeństwie piosenkarki z Samem Asgharim. Przypominamy, że para rozstała się w sierpniu po zaledwie roku małżeństwa.

Książka Britney ujrzy światło dzienne już 24 października! Więcej o niej przeczytacie w dziale Autobiografia.


Dziękujemy za odwiedziny na nowej stronie Britney Spears Polska. Cieszymy się, że tu jesteś ❤️

11 komentarzy
  1. Trochę kłóci się to z tym co pisało na ten temat TMZ. Czekam niezależnie od tego czy Brit coś tam teraz dodała czy nie 🙂

  2. Mam nadzieję, że ta książka pokaże światu Britney jaką jej krzywdę wyrządziła rodzina i media i branża muzyczna. Ona chciała tylko zarobić na dom, mieć męża i gromadkę dzieci. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły