Britgram 2/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie

Nowości w sklepie internetowym Britney Spears

KONKURS! Wygraj bilet na zlot fanów Britney Spears w Warszawie!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Czas na Britgram 2/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney Spears na Instagramie. Nasza gwiazda nieco pokrzyżowała nam plany publikowania nowej serii wpisów w każdy poniedziałek, gdyż kilka dni temu postanowiła wyłączyć swoje konto w aplikacji. I chociaż robiła to już wielokrotnie, to tym razem przerwa ta trwała nieco dłużej. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, piosenkarka kilka godzin temu powróciła, więc spieszymy z podsumowaniem!

8 stycznia 2024
Britney opublikowała zdjęcie ze znanej już fanom tajemniczej sesji nazwanej “Project Rose”. To zdjęcie ma już 2 lata …. pamiętacie różę 🌹 ??? – dopisała artystka.

18 stycznia 2024
Właśnie wylądowałam we Polinezji Francuskiej !!! – to podpis, który pojawił się pod pierwszym zdjęciem opublikowanym po ponownej aktywacji konta na Instagramie. Zdjęcie pochodzi z amatorskiej sesji, która również znana jest fanom, i przedstawia nagą Britney na plaży.

Godzinę później na profilu piosenkarki pojawiły się dwa taneczne filmiki z dopiskiem: Przed kolacją w [restauracji – red.] Catch dwa dni temu !!! Tańcząc tak, jak powinnam tańczyć każdego dnia swojego życia !!!

Przypominamy, że od pewnego czasu konto Britney na Instagramie jest prywatne. To znaczy, że osoby, które dotychczas nie obserwowały profilu artystki, nie mają do niego już dostępu. Chętni do “followowania” piosenkarki będą musieli zostać przez nią zaakceptowani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły