“The Woman in Me” na szczycie listy bestsellerów The New York Times!

W strefie Britney – 20 lat “In The Zone”

Prawnik Britney składa 130-stronicowy pozew przeciwko jej ojcu

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny
twitter.com/britneyspears

Autobiografia Britney Spears The Woman in Me (pl. “Kobieta, którą jestem”) w zaledwie tydzień po premierze dotarła na szczyt listy bestsellerów The New York Times w kategorii literatura faktu. W ciągu tygodnia książka piosenkarki w samych Stanach Zjednoczonych sprzedała się w liczbie miliona i stu tysięcy egzemplarzy. To czyni Księżniczkę Popu jedyną osobą w historii, której i książka i album (Oops!…I Did Again w 2000 roku) przekroczyły milion sprzedanych sztuk w pierwszym tygodniu od premiery w USA.

Britney podziękowała swoim fanom we wpisie w serwisie X (wcześniej Twitter): “Dziękuję wszystkim fanom, którzy sprawili, że The Woman in Me jest bestsellerem The New York Times… To tak wiele dla mnie znaczy !!! Kocham was wszystkich !!!”

Wielkie gratulacje dla naszej gwiazdy! A Wy macie już swój egzemplarz? Przypominamy, że na naszym Instagramie @britneyspearspl wciąż trwa konkurs, w którym można wygrać książkę Britney. Powodzenia!

2 komentarze
  1. Zaczęłam właśnie czytać książkę i nie mogę oderwać oczu. To jest i będzie jedyna książka jaką przeczytam nie jeden raz :⁠-⁠)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły