Ach ten głos… 🥹 W sieci pojawiła się pełna wersja pierwszego demo Britney Spears, które w 1997 roku 15-letnia wówczas piosenkarka rozsyłała wytwórniom z nadzieją na podpisywanie kontraktu i rozpoczęcie kariery muzycznej. Jest to cover „I Have Nothing” Whitney Houston. Już kilka lat temu do internetu wyciekł fragment nagrania w słabej jakości, a teraz wreszcie możemy posłuchać całości. Fanka Księżniczki Pop, Marissa Selena, udostępniła demo na YouTube po tym jak kupiła kasetę z nagraniem za 400 dolarów w serwisie Mercari. Jakość dźwięku nie jest najlepsza, ale inny fan, BritneysVault, poprawił ją i udostępnił na Vimeo. Zapraszamy do posłuchania i podzielenia się swoją opinią w komentarzu.
Włącz tryb ciemny
Włącz tryb jasny
Powiązane artykuły
Britgram 27/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie
W minionym tygodniu, oprócz grafik z cytatami oraz licznych tańców przed statywem, Britney Spears na Instagramie wspomniała o swoim zeszłorocznym rozwodzie z Samem Asgharim oraz utraconej pewności siebie, nad którą pracuje i którą obiecuje odzyskać.
16 lipca, 2024
Britgram 20/2024, czyli cotygodniowe podsumowanie wpisów Britney na Instagramie
W minionym tygodniu na Instagramie Britney Spears pojawił się kolejny wpis dotyczący rodziny, który następnie został usunięty. Co ciekawe, tym razem publikacja miała pozytywny wydźwięk. Czy była to ironia? Przeczytajcie sami!
20 maja, 2024
Britney: „Moja autobiografia nie ma na celu nikogo urazić”.
Gwiazda odnosi się do pierwszych reakcji na fragmenty swojej książki.
23 października, 2023
Britney Spears numerem jeden na świecie!
13-letni utwór "Selfish" pochodzący z albumu "Femme Fatale" zdobył szczyt listy najpopularniejszych utworów w serwisie iTunes na całym świecie. To wszystko za sprawą akcji wielbicieli Księżniczki Popu.
28 stycznia, 2024
To jest piękne
Oj tak 🥰