Autobiografia Britney Spears w audiobooku!

Britney Spears zatrzymana przez drogówkę!

Justin Timberlake zaniepokojony książką Britney! / Christina Aguilera o autobiografii Brit!

Włącz tryb ciemny Włącz tryb jasny

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów audiobooków: Długo wyczekiwana autobiografia Britney Spears “The Woman In Me” (polski tytuł: “Kobieta, którą jestem”) ukaże się również w wersji do słuchania. Wielbiciele głosu gwiazdy mogą być jednak nieco zawiedzeni ponieważ piosenkarka czyta tylko wprowadzanie. Resztę książki czyta dla nas Michelle Williams, aktorka wielokrotnie nominowana do Oscara. Skąd taka decyzja? Britney wyjaśniła to w rozmowie z magazynem People:

“Ta książka była dziełem miłości i wszystkich emocji, które się z nią wiążą. Ożywiane wspomnień było co najmniej ekscytujące, chwytające za serce i emocjonalne. Z tych powodów będę czytała tylko niewielką część mojego audiobooka. Jestem bardzo wdzięczna niesamowitej Michelle Williams za przeczytanie reszty.”

Jak podaje PageSix wybór Williams nie był przypadkowy; Wiele innych szanowanych celebrytek ubiegało się o rolę lektorki książki Księżniczki Popu. Michelle została ostatecznie wybrana ze względu na jej wyróżnienia, cechy osobiste i złożoną historię rodzinną. Obie panie zaczęły kariery w młodym wieku, i obie zerwały kontakty ze swoimi ojcami. Aktorka, tak samo jak Brit, również jest matką dwójki dzieci.

Audiobook będzie miał premierę tego samego dnia co sama książka – 24 października tego roku. W Polsce za jej wydanie odpowiada Wydawnictwo W.A.B., a swoje egzemplarze możecie zamówić w sieci Empik. Na razie nie mamy informacji o polskim audiobooku.

Kto z Was już zamówił książkę Britney w przedsprzedaży?

3 komentarze
  1. Jestem ciekaw tej książki, chociaż nie sądzę, że dowiemy się z niej czegoś konkretnego. Pewnie będzie nieźle ocenzurowana. Za dużo ludzi jest zamieszanych w to wszystko. Część wydarzeń bez wątpienia miała miejsce jeszcze na długo przed nałożeniem kurateli. Moim zdaniem najbardziej oberwie rodzina i na niej skupi się większość historii zaś osoby które “doradzały” ojcu zostaną pominięte( i ogólnie bardziej znaczące wątki związane z kuratelą). Ciekawe w jaki sposób zostanie napisana sama książka, bo mam wrażenie że “nowemu” sztabowi Britney bardzo zależy na tym aby wyglądała na niestabilną…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły