Tatuaże Britney Spears
PDF Drukuj Email

Każdy fan Britney Spears wie, że wokalistka uwielbia tatuaże. W sumie na jej ciele znajduje się ich aż siedem.

Wróżka

01 02

Wróżka to pierwszy tatuaż na jaki zdecydowała się Britney Spears. Został zrobiony w 2000 roku i znajeduje się on w dolnej części pleców. Britney zafundowała sobie ozdobę bez zgody mamy w Nowym Jorku. Jak powiedziała jej ówczesna asystentka i przyjaciółka Felicia Cullota "zrobienie tego spowodowało, że poczuła się jak mały buntownik"


Kwiatek

03 04
05a 06

Kwiatek to druga ozdoba Spears. Została wykonana w 2001 roku. W środku zawarty jest japoński symbol, który znaczy "dziwny" a nie tak jak myślała Britney "tajemniczy". Znajduje się on na prawym podbrzuszu. W 2003 roku pop gwiazda 'dorobiła' do niego kreski dzięki czemu przypomina słońce.

Latorośl

07 08

Nie wiadomo dokładnie kiedy Britney zrobiła sobie ten tatuaż, ale pochwaliła się nim w 2003 roku w programie telewizyjnym Jay Leno. Znajduje się on na prawej stopie piosenkarki.


Symbol kabały

 09 10

W 2004 roku Britney w brytyjskim programie TRL pochwaliła się nowym nabytkiem - wytauowanym znakiem Kabały na karku. Spears podążyła za modą w Hollywood i przez jakiś czas za namową Madonny, była wyznawcą tej religii.

Kości do gry

11 12

Po szybkim ślubie w 2004 roku z tancerzem Kevinem Federlinem, nowożeńcy na znak miłości postanowili sobie zaserwować pamiątki "na zawsze". Wytauowali identyczne kostki do gry tyle, że w różnych kolorach - Britney w czerwonym a Kevin w niebieskim. Tatuaż znajduje się na lewem nadgarstku Spears.

Krzyż

13 14

W lutym 2007 roku, po słynnym zgoleniu głowy, Britney zawitała również do salonu tatuażu po kolejną ozdobę. Tym razem jest to krzyż w lewej części podbrzusza.

Usta

15 16

Krzyż to nie był jedyny tatuaż wykonany w 2007 roku. Britney zdecydowała się na kolejny [siódmy z kolei]. Były to czerwone usta na prawym nadgarstku.