Zasady Prywatności

800

***

BritneySpears.pl jest TYLKO stroną fanowską. Nie mamy kontaktu z jej menagerem, a tym bardziej z samą Britney. Wszystkie informacje, zdjęcia itp. na stronie posiadają swoje prawa autorskie.

Cała grafika, newsy, działy na BritneySpears.pl są robione przez twórców strony i w żaden sposób nie można ich kopiować, hotlinować oraz rozpowszechniać. Informacja tyczy się także blogów, które notorycznie kopiują nasze informacje. Znalezione blogi z nasza treścią, które nie mają zezwolenia na kopiowanie zawartości strony zostaną usunięte przed administratorów portali blogowych. Jeżeli masz jakieś pytania przejdź do działu STRONA -> KONTAKT, a na pewno dostaniesz odpowiedź.

Zadaniem tej strony jest przybliżenie wam codziennego życia Britney Spears przez dostarczanie wiadomości, zdjęć i mediów. Pewnie nie zawsze zgodzicie się z tym co będzie tu opublikowane, ale obowiązkiem strony jest poinformowanie was o wszystkim co dotyczy Britney niezależnie od tego, czy to jest dobra, czy też zła wiadomość. Nie odpowiadamy za informacje, które okażą się fałszywe, za treść pozostawionych komentarzy ani za dzieci, które nie ukończyły 12-go roku życia.