#TBT 16 urodziny "Boys"
Wpisany przez Hinami   

alt16 lat temu, 29 lipca 2002 roku, Boys został wydany jako szósty i finałowy singiel z mającego premierę rok wcześniej albumu zatytułowanego Britney. Utwór promował również film Austin Powers i Złoty Członek, w którym Britney pojawia się w jednej ze scen. Właściwie gdyby nie ta komedia i kontrakt jego producentów z wytwórnią Britney, Boys nigdy nie zostałoby singlem. Piosenka, podobnie jak I'm a Slave 4 U, została stworzona przez duet The Neptunes z myślą o... Janet Jackson! Ta jednak odrzuciła kawałki i w ten sposób trafiły one w ręce Britney. By jednak znane już fanom Boys miało większe szanse stać się hitem, nagrano nową wersję, The Co-Ed Remix, z udziałem Pharrella Williamsa i to właśnie ona została wydana jako singiel.

Niestety nawet to odświeżenie nie pomogło piosence podbić list przebojów, a utwór, podobnie jak inne single z płyty Britney, nie stał się zbyt dużym hitem. Nie został nawet notowany na liście Billboard Hot 100! Piosenka dotarła do Top 10 jedynie w Belgii, Szkocji i Wielkiej Brytanii. Britney widocznie nie zraziła się zbytnio tą "porażką" i nadal przy okazji każdej trasy czy rezydentury występuje z utworem. Który Waszym zdaniem występ z Boys jest najlepszy?

W wyreżyserowanym przez Dave'a Meyersa teledysku, oprócz Britney możemy zauważyć Pharrella oraz... Austina Powersa, granego przez Mike'a Myersa. Akcja klipu rozgrywa się w zamku. Britney szykuje się do imprezy, a w przygotowaniach pomagają jej inne dziewczyny. Potem wszystko dzieje się w zawrotnym tempie: jest romantyczna kolacja z facetem, flirt przy basenie z kolejnym i niezobowiązująca rozmowa przy barze z Pharrellem Williamsem. Kiedy do akcji wkracza Austin Powers, odstawiając swój dziwaczny taniec, Britney jest pod wrażeniem! Całuje go, przekrzywiając mu jego sławne okulary. Austin cały drży... W końcu pocałowała go sama Britney Spears! Szybko opuszczają imprezę, oczywiście w swoim towarzystwie.

Komentarze (4)add comment

pimpineliusz :

0
2002 marzec ostatni raz bylem w kinie smilies/cheesy.gif

i dlatego przegapilem austina

tera sie dowiaduje ze tam bryta tancowala smilies/tongue.gif
21:23 - 2.08.2018

laceandleather :

0
Jedna z moich ulubionych piosenek Brit.
07:08 - 3.08.2018

Karolcia :

0
Ludzie, prawda, że Britney Spears jest tylko performerką? Poza tym , ona chyba sama kiedyś tak powiedziała , że jest performerką ,(jakby ktoś miał ten wywiad to poproszę , gdzie o tym mówi) Ona ani nie śpiewa ani nic , zawsze tylko dobrze się ją oglądało , a playback w tle. Może ona nigdy nie chciała być artystką i śpiewać , przeżywać swoje piosenki na żywo , tylko chciała byc performerką . Bo i też sława lepsza pewnie po tym i kasa.
08:29 - 3.08.2018

Karolcia :

0
Britney nie jest jak Bruno Mars , który nie dość ,że śpiewa na żywo cały czas , 0% playbacku to i robi niezłe show i tańczy jeszcze na dodatek , przy tym świetnie się bawi i widać , że to kocha. A u Britney widać , to ,że po prostu ciężko się na to wszystko patrzy .
08:36 - 3.08.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy