#TBT Urodziny 'I Wanna Go'
Wpisany przez Hinami   

altWczoraj, 13 czerwca, swoje siódme urodziny świętowało I Wanna Go. Utwór został wybrany jako trzeci singiel z wydanego w marcu 2011 albumu Femme Fatale. Utwór stał się sporym hitem docierając do Top 10 w 12 krajach, a w tym do 7. miejsca amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Dzięki temu siódmy krążek gwiazdy stał się pierwszym albumem Brit, z którego aż trzy kawałki dotarły do pierwszej dziesiątki tej listy. A dodatkowo w ciągu pierwszych dni od premiery zanotowano aż 100 milionów odtworzeń I Wanna Go w stacjach radiowych.

Wyreżyserowany przez Chrisa Marrsa Piliero teledysk zaczyna się ma konferencji prasowej. Zdenerwowana nieodpowiednimi pytaniami reporterów Britney wypala w końcu "Pieprz się, pieprz się… Ty jesteś fajny… Ty też się pieprz - wychodzę!" Scena inspirowana była filmem Half Baked, a ponadto jeden z aktorów - Guillermo Díaz - występuje w videoclipie. I to właśnie on staje się w dalszej części klipu sprzymierzeńcem Britney w walce z błyskającymi fleszami aparatów. A gwiazda walczy dzielnie! Robiąc lasso z mikrofonu nie oszczędza śledzących ja fotografów, którzy okazują się cyborgami. I gdy wydaje się już, że Britney odniosła kolejne zwycięstwo, jej kompan także okazuje się bezdusznym cyborgiem.

Piosenkarka wykonywała utwór na swojej trasie Femme Fatale Tour, a potem podczas pierwszej odsłony rezydentury Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Lubicie ten kawałek? Chcielibyście, by gwiazda wróciła do wystepowania z nim?

Komentarze (6)add comment

abc :

0
Dla mnie kawałek po kilku latach nie brzmi już dobrze, zresztą jak sporo kawałków z Femme Fatale. Ale miło wspominam czas, kiedy Britney serwowała nam tyle hitów i radia tak chętnie je grały... tego brakuje mi teraz.
01:16 - 15.06.2018

Karolina :

gerda
Nie cierpię tej piosenki
06:21 - 15.06.2018

Matiz :

MatiSimek
równięż nie lubię, ale było hitem. Także u nas

W sumie, to jak teraz na to spojrzec, to era FF była bardzo hitowa. Nawet Criminal leciało w radiu
06:49 - 15.06.2018

koballo :

koballo
Kiedyś nie lubiłem, ale teraz jest mi dość obojętna.
07:06 - 15.06.2018

pimpineliusz :

0
smilies/grin.gif no moja ulubiena

szczegolnie wstep smilies/wink.gif

mejbi to ta uczelnia mnie tak spaczyla

szept: politechnika wroclawska smilies/cheesy.gif
15:48 - 15.06.2018

Joan :

0
Następna płyta powinna być jak femme fatale zwłaszcza jeśli chodzi o single i naprawdę dobrze zrobione clipy
19:23 - 15.06.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy