Trasa koncertowa "Piece Of Me" - 4.08.2018 - Brighton
Wpisany przez amyseeker   

Britney Spears rozpoczyna europejską część swojej trasy koncertowej Piece Of Me! W sobotni wieczór piosenkarka wystąpiła podczas Brighton Pride w Wielkiej Brytanii przed 57 tysiącami fanów zgromadzonymi na wolnym powietrzu, co okazało się być rekordową frekwencją! W odróżnieniu od ostatnich koncertów, do sceny dodano wybieg oraz dodatkowe telebimy, dzięki którym nawet fani stojący z dala od sceny mogli podziwiać show. Nie różnił się  on jednak znacznie od pozostałych - Brit zaprezentowała jedynie nowy kostium podczas sekcji Me Against The Music / Gimme More / Clumsy / Change Your Mind.

Tuż po zakończeniu występu Britney Spears udostępniła nagranie, pod którym dopisała: "Brighton Pride... Wszyscy, 57 000 osób, byliście idealnie piękni. Słyszałam, że to była rekordowa frekwencja!!! Dziękuję za wspaniały show... moim wspaniałym fanom. Kocham was wszystkich". Zdjęcia z wczorajszego koncertu możecie zobaczyć w naszej galerii. Wybrane nagrania udostępnione przez fanów: Toxic, Freakshow, Work B**ch, Oops!... I Did It Again, Gimme More.

Komentarze (3)add comment

fanka xtiny i britney :

0
super! ciesze sie ze tyle ludzi przychodzi na koncert britney smilies/cheesy.gif na koncert christiny tez podobno bilety sie super sprzedaja
11:08 - 5.08.2018

karol :

0
prawda, że Britney Spears jest tylko performerką? Poza tym , ona chyba sama kiedyś tak powiedziała , że jest performerką ,(jakby ktoś miał ten wywiad to poproszę , gdzie o tym mówi) Ona ani nie śpiewa ani nic , zawsze tylko dobrze się ją oglądało , a playback w tle. Może ona nigdy nie chciała być artystką i śpiewać , przeżywać swoje piosenki na żywo , tylko chciała byc performerką . Bo i też sława lepsza pewnie po tym i kasa.
16:46 - 5.08.2018

arczix :

0
No proszę! A pisałem, że jak będzie trasa po Europie to będzie dobrze, a jest nawet lepiej, niż myślałem! Super!
00:04 - 6.08.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy