Trasa koncertowa "Piece Of Me" - 27./28./29.07.2018 - Hollywood
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears nadal koncertuje na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i tym razem przybywa ze swoim show Piece Of Me do miasta Hollywood, znajdującego się na Florydzie. W mieszczącym 3500 osób Hard Rock Event Center zaplanowano w sumie trzy koncerty - 27, 28 i 29 lipca - i wszystkie są już za nami. Występy te zakończyły również amerykańską część trasy, a kolejny show odbędzie się już w Europie w mieście Brighton 4 sieprnia.

Podczas koncertów w Hollywood Britney zaprezentowała standardowy zestaw hitów, jednak drugiej nocy zamieniła stroje, w których występowała podczas sekcji Me Against The Music / Gimme More / Clumsy / Change Your Mind oraz Toxic / Stronger / (You Drive Me) Crazy / Till The World Ends, a jeszcze dzień wcześniej, podczas ostatniej części show, prezentowała się w znanym nam zielonym outficie. Widać, że nasza gwiazda lubi ekseprymentować ze swoim ubiorem na scenie, a za pośrednnictwem Instagrama pochwaliła się również tym, który ze strojów jest jednym z jej ulubionych.

Piątkowy koncert nie odbył się jednak bez nieprzyjemnej wpadki - podczas wystepu z hitem (You Drive Me) Crazy Brit poślizgnęła się i upadła, jednak nic poważnego sobie nie zrobiła, a show trwał dalej. Zdjęcia możecie obejrzeć w naszje galerii BritneyPix.net. Podsumowanie koncertów złożone z filmików fanów możecie obejrzeć TUTAJ.

alt

alt

Komentarze (1)add comment

Joan :

0
Jak wygląda lista piosenek które wykonuje na Europejskiej części trasy?
14:41 - 1.08.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy