Trasa koncertowa "Piece Of Me" - 13.07.2018 - Waszyngton
Wpisany przez amyseeker   

Zgodnie z planem, drugi koncert Britney Spears w ramach jej światowej trasy koncertowej Piece Of Me odbył się również w teatrze MGM National Harbor w Waszyngtonie. W piątkowy wieczór, o godz. 20.00 czasu lokalnego, zebrana publiczność mogła podziwiać znany nam już, częściowo zmodyfikowany show, który prezentowany był wcześniej w Las Vegas. Wczorajszy występ nie różnił się od poprzedniego, jednak według obecnych fanów, piosenkarka czuła się o wiele pewniej na scenie i dała z siebie wszystko! Koncertowe fotografie już wkrótce dostępne będą w naszej galerii. Z powodów technicznych większość z nich będziemy w stanie udostępnić dopiero po weekendzie.

Komentarze (4)add comment

Meri :

0
No i super, nie ma siary. Ma najlepsze Show
09:11 - 15.07.2018

Eric :

0
Ona w końcu czuje się seksowna smilies/smiley.gif dobrze się rusza
12:30 - 15.07.2018

abc :

0
Cieszę się, że Britney czuje się dobrze na scenie
20:04 - 15.07.2018

Agnes :

Agnes
Mam bardzo mieszane uczucia co do tych nowych koncertów.. Z jednej strony się cieszę, że rusza znów poza Vegas i widać, że Britney czuję się pewnie i seksownie na scenie. Jednak z drugiej strony czuję lekkie zażenowanie.
Zniszczyli całkowicie scenę! Zrezygnowali z wielu kluczowych elementów show, które miały za zadanie przyćmić playback i słabą formę. Podczas trasy po Azji scena nie była jakoś większa ale prezentowała się na dużo wyższym poziomie i był mały wybieg ale był.. Rozumiem, że chcą obciąć koszty transportu itd ale fani zasługują na coś lepszego po prostu za takie pieniądze. Cieszę się również, że dodali piosenki z Glory (szkoda, że 2 lata za późno) ale występy do Clumsy czy Change Your Mind wyglądają jak tanie zajęcia z Zumby i choreo chyba układa sama Britney.. Jeśli tak to się będzie prezentowało w Europie czy na dalszych koncertach życzę powodzenia i niech już zostanie w Vegas na emeryturę.
23:30 - 15.07.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy