Dwieście dwudziesty dziewiąty koncert "Britney: Piece Of Me"w Las Vegas!
Wpisany przez Hinami   

Britney Spears i jej tancerze po raz dwieście dwudziesty dziewiąty stanęli na deskach teatru Axis, należącego do Planet Hollywood, by zaprezentować kolejne show, cieszącej się niezwykłą popularnością, rezydentury Britney: Piece of Me. Zebrana publiczność z pewnością na długo zapamięta środowy wieczór. Przed koncertem Brit zrobiła sobie zdjęcia z fanami podczas spotkania Meet&Greet. Show przyszedł zobaczyć menadżer Justina Biebera - Scooter Braun. Rozmawiał on z Larrym Rudolfem, menadżerem Britney. Czy to możliwe, by gwiazdy popu nagrały razem duet? By zobaczyć zdjęcia z występu oraz fotografie z fanami kliknij w poniższe obrazki. Natomiast TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ możecie zobaczyć nagrania.

alt

alt

Komentarze (3)add comment

tomaszzz :

0
wyglada na 50 lat...
19:45 - 1.09.2017

Busia :

0
Fajne zdjęcie z fanem
07:05 - 2.09.2017

Muffinka :

Muffinka
Ładnie wygląda w trakcie show, n a zdjęciach rzeczywiście jakoś tak mniej korzystniej...powiedziałabym nawet, że dodaje sobie lat tym makijażem scenicznym. Takie moje wrażenie. Może nie dałabym jej 50 jak kolega wyżej, ale na pewno 40stka smilies/wink.gif
Jeśli chodzi o duety to w przypadku Britney niech się chwyta właśnie tych co teraz są na topie, bo jej kawałki ciężko nazwać przebojami na dzisiejszym rynku. Takie coś na pewno jej nie zaszkodzi smilies/smiley.gif Przykład Brit + Will = hit.
20:06 - 2.09.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy