Dwieście dwudziesty siódmy koncert "Britney: Piece Of Me"w Las Vegas! / Britney wspomina...
Wpisany przez Hinami   

Kolejny raz za sprawą Britney Spears i jej show w ramach trwającej już pare lat rezydentury Britney: Piece Of Me teatr Axis, należący do Planet Hollywood, zapełnij się tłumem przybyłych na świetne widowisko! Publicznośc mogła usłyszeć największe hity naszej gwiazdy, a sama Brit zaprezentować się w coraz bardziej skąpych kostiumach. Podczas sekcji Circus / If U Seek Amy / Breathe On Me / Slumber Party / Touch Of My Hand pokazała się w zupełnie nowym outficie. Przed koncertem jak zawsze odbyło się spotkanie z fanami, którzy zakupili bilet z opcją Meet&Greet. Zdjęcia z show i ze spotkania znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki. Natomiast TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ dostępne są filmiki.

Britney na swoim instagramowym profilu przypomniała nam swoje najbardziej pamiętne występy na MTV Video Music Awards. "Pamiętacie kiedy przyniosłam dżunglę na VMAs?? To był mój ulubiony występ!!" napisała pod zdjęciem z tej gali w 2001 roku, kiedy to na scenie pojawiła się z wężem. Kolejny post dotyczy występu w 2003, a Brit udostępniła fotografię z Madonną.

alt

alt

Komentarze (4)add comment

LOL :

0
Niedawno mówiła że ten występ jest jedną z największych pomyłek w jej karierze i by tego drugi raz nie zrobiła.
10:36 - 28.08.2017

Łukasz-->nz :

0
Ona już sama nie wie co mówi. Zrobiła się kłamliwa, niezdecydowana i sztuczna. Na scenie zachowuje się jak pacynka na sznurkach. Zero inicjatywy. Wszystko zagrane identycznie. Kiedyś posiadała wielką charyzmę, magnetyzm. Teraz jest nudna i bezbarwna. Taki zaprogramowany robot. Dlatego fani od niej uciekają. Szkoda, bo kiedyś urzekała autentycznością.
16:39 - 28.08.2017

NarumiChan :

0
Kochani, Britney mówiła, że by tego nie zrobiła ale i tak wszyscy wiedzą że to jeden z najbardziej ikonicznych występów na VMAs wogóle. Więc Brit ma to już za sobą więc ogląda ten występ mówi że "wow jak ja to zrobiłam" itp. I Brytka wcale nie jest nudna i bezbarwna, poodgladaj wywiady i występy w programach z zeszłego roku. Tam jest wspaniała
19:35 - 28.08.2017

Łukasz-->nz :

0
NarumiChan: To polecam obejrzeć wywiady i występy przed 2007 roku. Fajna, naturalna i spontaniczna dziewczyna. Teraz jest spięta, jakby siedziała na igłach, gniecie te paluchy i sztucznie się śmieje, do tego ciągle mówi do znudzenia to samo. Nawet ten niby najlepszy występ na BMA z 2016 roku jest cieniem tego, co kiedyś robił na scenie. Prawda jest taka, że ona już nie chce występować. Nie ma tu nic do rzeczy, że ma 35 lat(to dalej młoda kobieta), dwójkę dzieci, albo że przeszła kontuzję kolana. Ostatnia teoria strasznie głupia, bo w 2008 roku tańczyła świetnie(próby), a to było po rzekomej kontuzji. Prawda jest taka, że Britney się już wypaliła i ma problemy psychiczne, a ostatni jej walor - wygląd - straciła jakieś 7 lat temu. Już dawno powinna być na emeryturze. W ten sposób uniknęłaby wielu kompromitacji. Mówi to osoba, która naprawdę ją kiedyś lubiła.
19:27 - 29.08.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy