Dwieście dwudziesty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez amyseeker   

Po prawie trzymiesięcznej przerwie, podczas której Britney Spears zaprezentowała światu swój nowy show - Britney: Live in Concert - nasza gwiazda wczorajszego wieczoru powróciła na deski teatru Axis, należącego do Planet Hollywood, w Las Vegas, by tam wystąpić przed wielotysięczną publicznością w ramach swojej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me.

Pierwszy koncert dwudziestej serii występów nie odbył się jednak bez wpadek - pod koniec wykonywania utworu (You Drive Me) Crazy na scenę wtargnął jeden z fanów (video poniżej!), przez co show został przerwany, piosenarka opuściła scenę, a mężczyzna został szybko obezwładniony i wyprowadzony z teatru. Dopiero po opanowaniu sytuacji Brit powróciła na scenę, by wykonać ostatni utwór. Gwałtowna reakcja służb nie powinna jednak dziwić. Ochrona naszej gwiazdy na jej licznych koncertach została zwiększona, po tym jak rok temu artystka Christina Grimmie została zastrzelona przez niezrównoważonego fana podczas podpisywania autografów.

W poniższych albumach prezentujemy zdjęcia z wczoraszjego koncertu i ze spotkania Meet & Greet, z fanami, które tradycyjnie odbyło się przed show.  Zapraszamy do naszej galerii!

Komentarze (6)add comment

Karolinaaaaaa :

0
Britney naprawde ma cos z glowa... chora dziewczynka
17:34 - 11.08.2017

Tom :

Tom
@Karolinaaaaaa a na jakiej podstawie tak twierdzisz? jej reakcja była adekwatna do sytuacji, serio po pierwsze jak można być tak powalonym żeby zrobić coś takiego, a po drugie jeszcze w takich czasach, gdzie wiadomo, że różnie to bywa i niekoniecznie to musiał być fan?! I to ochrona ją zabrała ze sceny, na wszelki wypadek. Swoją drogą piszecie, że niby taka ochrona powiększona itd a na filmikach jasno widać, że delikwentem zajęli się tancerze, ochrona wyglądała jakby miała wszystko gdzieś, łaskawie podeszli wreszcie do nich i zaczeli być stanowczy DOPIERO kiedy koleś był agresywny w stosunku do nich... to powinna być szybka akcja, bez przerywania show, powinni go zgarnąć ze sceny i tyle, gdyby ochrona była sprawna, to Bryta nawet nie zauważyłaby, że coś się stało. a swoją drogą na potwierdzenie, że "ma coś z głową" to poszukaj sobie filmików jak już wróciła na scenę z TTWE - nawet ludzi za ręce łapała, czego dawna Bryta na bank by nie zrobiła.
00:41 - 12.08.2017

Arczi. :

0
Fan chciał potańczyć na scenie, głupota z jego strony ale wystarczyło go zdjąc ze sceny a nie robić cyrki. Britney też zachowywała się jakby miała zawał. Robią z niej takie dziecko które nie może miec dostępu do wszystkiego. Przecież nawet do niej nie podszedł
08:06 - 12.08.2017

Nemo :

0
Zadna rewelacja, wszystkim wiadomo ze jest ubezwłasnowolniona. Jak na osobę będącą chorą psychicznie to jest Britney bardzo kreatywna. I do tego dorobiła się wielkiego majątku.
10:24 - 12.08.2017

chris :

0
Na jednym koncercie zabijają piosenkarę, po koncercie Ariany podkładają bombę, a Wy sie dziwicie że ona jest przerażona jak ktoś się wdarł na scene.. Jest MASA psychofanów i każdy dobrze o tym wie.. mógł mieć schowaną broń etc. Siedzicie sobie wygodnie w domku i ją oceniacie.. już widzę jak Wy byście sie cieszyli i skakali z radości jak nagle by do was do pokoju weszła jakaś nieznana osoba...
19:24 - 12.08.2017

VA :

0
Chyba nie widziałeś jak on się rzucał na ochroniarzy smilies/tongue.gif
23:42 - 12.08.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy