"Britney: Live In Concert" - 03.07.2017, Tel Awiw!
Wpisany przez Hinami   

Równo miesiąc temu Britney Spears, występem w Tokio, rozpoczęła swoją pierwszą od 6 lat trasę koncertową. Dziś jesteśmy już po ostatnim, czyli jedenastym koncercie Britney: Live In Concert, który odbył się w jednym z największych miast Izraela - Tel Awiwie. To właśnie o tym występie już w marcu tego roku pojawiły się pierwsze plotki, które okazały się prawdą i gwiazda wyruszyła w pełną wspaniałych momentów azjatycką trasę uszczęśliwiając przy tym mnóstwo ludzi. Podczas dzisiejszego koncertu, pierwszego w historii Izraela, Brit pojawiła się na specjalnie zbudowanej dla niej scenie w Haraykon Park i, tak jak zawsze, zaprezentowała show pełen efektów specjalych i swoich największych hitów.

Dzięki dzisiejszemu show Britney ma na koncie kolejny rekord! Szacuje się, że na występ naszej gwiazdy mogło przyjść nawet 60 tysięcy fanów (klikając TUTAJ możecie zobaczyć jak ogromny był tłum). Żadna piosenkarka nie zgromadziła dotychczas tak licznej publiczności występując w Izraelu! Team gwiazdy zadbał o fanów i z powodu upału poprosił o wodę, dzięki czemu zebrani ludzie mogli skorzystać z 90 stanowisk z darmowym napojem. Sama Britney wykorzystała za to koncert do promocji swoich najnowszych perfum VIP Private Show.

"Ostatnia noc była finałowym koncertem trasy i TAK spodobało mi się to co zobaczyłam!! To niesamowite zobaczyć ponad 50 tysięcy ludzi na show w Izraelu!!!! Kocham was wszystkich tak bardzo!!!" - skomentowała koncert sama Britney. Za pośrednictwem Instagrama udostępniła filmik ze spotkania z fanami. Możecie zobaczyć go po kliknięciu TUTAJ.

Tak jak w przypadku każdego występu w naszej galerii BritneyPix.net możecie zobaczyć zdjęcia sprzed show oraz fotografie z koncertu, które do tej pory pojawiły się w Internecie. Postaramy się na bieżąco aktualizować te albumy, bo z pewnością fani jeszcze nie ochłoneli z koncertowych emocji i nie zdążyli podzielić się wszystkimi fotografiami. Wybrane filmiki z finałowego koncertu TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

alt

alt

Komentarze (10)add comment

pimpineliusz :

0
smilies/wink.gif we wro 30tysiecy bylo na dziadkach pierdziadkach z queena
07:17 - 4.07.2017

Mk :

0
Gratulacje. To musiało być nieziemskie. Brawo.
09:35 - 4.07.2017

Muffinka :

Muffinka
I, że jej tak nie jest głupio z tym playem lecieć. ładnie wygląda za to smilies/wink.gif
14:37 - 4.07.2017

abc :

0
Dobrze że w tak trudnych czasach dla "starszych" gwiazd muzyki, Britney ma jeszcze swoje sukcesy smilies/tongue.gif Brawo! Tylko nadal nie przeboleję, że nie zorganizowali chociaż kilku koncertów w europie
20:36 - 4.07.2017

Rearview :

0
Wygląda faktycznie nieziemsko. Playback- niedopuszczalny. I przestańcie pieprzyć, że to Britney, że o tym wiadomo od początku itd. ONA SAMA MÓWI, ŻE ŚPIEWA NA ŻYWO, mało tego- oczekuje za to poklasku, nie rozumie czemu ludzie ją krytykują za to. Nożesz kur... Gdyby chociaż nagrywałaby co jakiś czas nowe prerecords, co sprawiałoby że faktycznie można by w jakimś stopniu jej wierzyć... A ona nawet balladę leci z taśmy prosto z płyty.
20:38 - 4.07.2017

Nemo :

0
Co do playbacku to Britney juz wcześniej wyjaśniła o jaki playback chodzi. Trzeba pamiętać że poza śpiewem Britney jeszcze wykonuje układy taneczne. I wcale nie jest jej z tego powodu głupio. Gdyz daje świetne przedstawienie. Czego najlepszym dowodem są tłumy na jej koncertach.
22:09 - 4.07.2017

Rico :

0
Na Radiu Zet piszą o tłumach na koncercie!
15:35 - 5.07.2017

Muffinka :

Muffinka
Nemo - ty poważnie? "O jaki playback chodzi"... playback to playback, ona nawet yeah czy ooh nie śpiewa live smilies/tongue.gif a jak ty wierzysz w te bzdury to zaliczam cię do grona wysokich intelektów z Ameryki, którzy wierzą w każdego shita. żałosna kłamczucha i tyle. Niech chociaż tym tańcem się wybroni, zamiast tego w 89% macha rękami. Pobiła chyba rekord wymachów smilies/cheesy.gif fakt, wygląda pięknie, to jedyny plus, z tym playem to niestety sięgnęła dna. I tłumaczenia, że ją wyciszają są równie żałosne. Jak tępą blondyną trzeba być, żeby nie słyzeć, że jesteś wyciszona? Prawdziwa piosenkarka to ma odsłuch i dobrze o tym wie. Jedyne co było live od 2009 to dwa razy happy birthday.
18:24 - 5.07.2017

Nemo :

0
Mufinka więcej wiary w ludzi. Ja wierzę słowom Britney. Poza tym jezeli by miała stracić głos, tak jak to spotkało Adel. To dla mnie Britney może śpiewać z pełnym playbackiem. Byleby od czasu do czasu coś nowego nagrała.
20:54 - 5.07.2017

lol :

0
Właśnie oglądałem filmiki na you tube z Celine Dion codziennie pod jej hotele czekali fani ona do nich wychodziła witała się itd próbowałem takie coś znaleść z Britney i nic.Nikt nie nagrywał czy nikogo to nie obchodziło że ona tam jest smilies/sad.gif
07:03 - 10.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy