"Britney: Live In Concert" - 15.06.2017, Manila!
Wpisany przez Hinami   

Fani Britney Spears z Filipin z pewnością mieli szczęśliwy dzień, bo wczoraj w Malili miejsce miał pierwszy w historii tego kraju koncert księżniczki pop! W ramach trasy koncertowej Britney: Live In Concert nasza gwiazda wystąpiła na Mall Of Asia Arena. Po zakończeniu koncertu fani bawili się nadal i wspólnie odśpiewali Sometimes, Lucky i ...Baby One More Time. Filmiki możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ. i TUTAJ. Natomiast podczas występu z Me Against The Music publiczność śpiewała część Madonny (zobacz TUTAJ). Tradycyjne wszystkie zdjęcia z show i przed nim znajdziecie w naszej galerii po kliknięciu w poniższe obrazki. Nagrania możecie zobaczyć po kliknięciu TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

alt

alt

Komentarze (4)add comment

frytka4ever :

0
Niesamowici fani! Naprawdę jestem pod wrażeniem smilies/shocked.gif Widać że ten koncert był spełnieniem ich marzeń. Aż mi się łezka w oku zakręciła jak oglądałam jak śpiewają. Wszyscy powinni zazdrościć Britbey takich fanów
19:57 - 16.06.2017

Nemo :

0
Czy są jeszcze tacy, którzy twierdzą ze popularność Britney przygasła?
07:58 - 17.06.2017

Rearview :

0
Nemo, ale na wszystko trzeba patrzeć realnie- obecnie gra koncerty w miejscach, które zazwyczaj są omijane przez 90% artystów. Sama Britney nie grała tam bardzo długo. Koncerty w takich miejscach wyprzedadzą się szybciej i publiczność również będzie bardziej gorączkowo reagować (co jest świetne).
Koncerty w Europie nie sprzedawałyby się już tak dobrze, niestety.
13:24 - 17.06.2017

lol :

0
Przed FREAKSHOW zagadała do publiczności i pomyliła Manile z Mediolanem smilies/smiley.gif)))
23:06 - 18.06.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy