Sto pięćdziesiąty pierwszy koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W środę, w przybytku Axis w Planet Hollywood, odbył się kolejny występ Britney Spears w ramach rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Na sto pięćdziesiątym pierwszym show pojawiły się także członkinie amerykańskiego zespołu Fith Harmony, które brały udział w drugiej edycji programu The X Factor USA (wtedy, kiedy Brit była jurorką). Brakowało jednak jednej z tworzących ten girlsband, Camili Cabello, która nie mogła pojawić się tamtej nocy w Axis. Obecne na koncercie dziewczyny zapozowały za kulisami do zdjęcia z naszą gwiazdą. Aby zobaczyć wszystkie fotografie z wczorajszego występu oraz ze spotkania Meet&Greet z fanami, kliiknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz poniżej można zobaczyć video.

pic

piuc

***

Toxic

 
If U Seek Amy
 
 
Komentarze (5)add comment

koballo :

koballo
Oprócz tego była też Maffashion chyba, bo wstawiła filmiki na instagram.
12:54 - 21.04.2016

xd :

0
nie lubię ich, wyszła średnio na tym zdjęciu, ale lepiej niż one same.
15:04 - 21.04.2016

lenaa :

0
Ten strój po lewej jest boski, ładnie jej w tym kolorze, robi wrażenie, nie wygląda kiczowato jak reszta, ale mogliby już odpuścić sobie te majtasy, ileż można...
19:35 - 21.04.2016

gość1 :

0
To te, co Britney zrobiła taką DZIWNĄ minę w X factorze?smilies/grin.gif Teraz choć udawała uśmieszek... Nie wiem, co gorsze, chyba już lepiej jej wyszła wtedy ta dziwna mina, przynajmniej byłą szczera.
22:18 - 21.04.2016

Rearview :

0
Ciekawe jak musiały się czuć oglądając jurorkę, która oceniała ich wokal, która leci 105% z playbacku.
11:14 - 22.04.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy