Sto pięćdziesiąty koncert "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas!
Wpisany przez Roten   

W sobotę Britney Spears zaprezentowała w przybytku Axis w Planet Hollywood swój występ w ramach rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Po zakończeniu show piosenkarka opublikowała na portalu społecznościowym Twitter zdjęcia, na których widzimy, jak świętowała urodziny swojego starszego brata, Bryana! Aby zobaczyć te fotografie oraz wszystkie zdjęcia z wczorajszego wieczoru, w tym zza kulis Meet&Greet z fanami, kliknij w poniższe obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ zobaczycie video.

pic

pix

pic

***

Breathe On MeGimme More


Toxic
 
Work Bitch
 
Womanizer
 
Komentarze (15)add comment

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Wygląda przepięknie naprawde smilies/shocked.gif
10:05 - 17.04.2016

KamilFan :

KamilFan
Britney wygląda zniewalająco. W końcu chyba każdy fan może powiedzieć, że obecny okres jeżeli chodzi o wygląd, jej energię, zapał jest to na co od dłuższego czasu czekał. Jak ostatnio włączyłem sobie wywiady lub występy z promocji Circus czy Femme Fatale (albo X-Factor) to są to dla mnie dwie kobiety. Ze smutnej, zestresowanej, ściskającej pięści do czerwoności przy odpowiadaniu na byle pytania, stała się wulkanem pozytywnej energii. Oby tak dalej. Jej taniec jest również coraz lepszy, ostatnie wystąpienia z Breathe On Me czy Touch of my hand są zatańczone perfekcyjnie. Idealna synchronizacja z tancerzami i cudowna lekkość.
11:26 - 17.04.2016

Karolina :

gerda
KamilFan zgadzam się, ale mnie ogólnie trochę dziwi fakt, że britney tak słabo wygląda na twarzy. Taka j.lo na przykład jest dużo starsza i też urodziła dzieci, a ma lepiej zakonserwowaną twarz i technicznie też lepiej tańczy, mimo gorszej i cięższej figury.
12:12 - 17.04.2016

Amnesia :

PeopleCanNeverTakeAwayYourTruth
Karolina : mnie też zastanawia tylko ta twarz, szczerze ona z twarzy wogóle siebie nie przypomina nawet z ery Britney i INZ. Czasami jak patrze na zdjęcia Britney mam wrażenie ,że to nie jej twarz. Nawet ostatnio uśmiech jej się zmienił, dziwnie górna warga jakoś do porzodu jej idzie i to robi wrażenie takiego "kaczego dzioba"... Ja natomiast jestem pod wrażeniem Jennifer Aniston ,ona nic się nie zmieniła od czasów "Przyjaciół".
12:40 - 17.04.2016

Muffinka :

Muffinka
Po prostu u Bryty zabiegi nie wyszły tak ładnie, chociaż kto wie? Zapewne Britney sie podoba smilies/tongue.gif

Amnesia - Moim zdaniem się zmieniła, może na filmach wygląda tak samo,ale jeśli chodzi o real, czy w trakcie wywiadów to nie wygląda mi na 20 kilkuletnią Rachel smilies/cheesy.gif Widać, że to dojrzała kobieta,ale wygląda pięknie.
13:36 - 17.04.2016

Agnes :

Agnes
W sumie nie wiem co mnie pokusiło ale ostatnio oglądałam występy promujące z ery FF. To była tragedia a nawet gorzej.. miała pustkę w oczach, grymas na twarzy i wyglądała w tych strojach jak baleronik.. Na początku rezydentura pozostawiała wiele do życzenia jednak z biegiem czasu było coraz lepiej. Nowa odsłona jest naprawdę fajna i przyjemnie się ogląda te filmiki. Wiadomo, że to nie jest taki poziom jakby każdy chciał jednak porównując te występy do ery FF to jak niebo i ziemia. Teraz Britney wygląda pięknie i widać, że czuje się komfortowo na scenie i wie po co na niej jest. A co do twarzy Britney - niestety nie wszystkie operacje plastyczne wychodzą idealnie. A założę się, że Britney sobie jakieś zafundowała smilies/smiley.gif
17:11 - 17.04.2016

LuckyStar :

LuckyStar
35-letnia kobieta nie będzie miała twarzy 20-latki......
17:23 - 17.04.2016

lenaa :

0
Jest w Luizjanie?

Roten: Wydaje mi się, że aktualnie jest albo w Las Vegas, albo w Los Angeles. Chociaż możliwe jest, że wybrała się w inne miejsce, żeby kręcić teledysk, o którym tak głośno. smilies/cheesy.gif
17:29 - 17.04.2016

LuckyStar :

LuckyStar
Poza tym "życie" najbardziej odbija się właśnie na twarzy...są oczywiście wyjątki ale jest ich bardzo mało...dla mnie jest najważniejsze żeby Britney była w końcu szczęśliwa,czy ma kilka kilogramów + czy -,czy będzie miała hity nr 1 czy nr 100,dla mnie zawsze będzie na pierwszym miejscu)smilies/cool.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/tongue.gif
17:30 - 17.04.2016

lenaa :

0
Teraz co niektóre 20-latki wygladają starzej niz 30-parolatki, a Britney wyglada na o wiele starszą niż jest, spokojnie na zrobioną 45-latkę..Uśmiech, który był jej największym atutetem, zmienił się w jakiś grymas, i nie mówcie mi, że już jest taka stara, żeby jej się rysy twarzy aż tak zmieniły, że nie przypomina siebie, spójrzcie na jej rówieśniczki..Ten nos też zmienił jej wygląd na niekorzyść, lekki "kartofelek", jaki miała wcześniej, nadałby jej twarzy bardziej młodzieńczy wygląd...Ale ten uśmiech na serio jest STRASZNY!!! Co poszło nie tak??
17:49 - 17.04.2016

hmm :

0
Mnie się wydaje że właśnie schudnięcie bardzo źle wpłynęło na jej twarz i uwidoczniło zmarszczki. Nie można mieć wszystkiego.
18:57 - 17.04.2016

lenaa :

0
Nie sądzę, bo jej twarz od kilku lat tak wygląda..
20:32 - 17.04.2016

fanka :

0
środki farmakologiczne również mają wpływ na wygląd i jakość skóry twarzy; nie zapominajmy, że olbrzymia ilość stresu (załamanie nerwowe) też ma na nią fatalny wpływ. Skóra traci jędrność, jest bardziej opuchnięta.. Nie sądze, żeby nagła utrata wagi, czy nawet nie wiadomo jakie fit życie mogło przywrócić jej twarzy dawny wygląd. Taka kolej rzeczy.
20:36 - 17.04.2016

lenaa :

0
@fanka,prędzej fajki i opalanie, choć pewnie to nie jedyne czynniki, kóre wpłynęły na jej obecny wygląd, po 30-tce wszystko wychodzi, ale ten uśmiech to dla mnie zagadka..
16:26 - 18.04.2016

LuckyStar :

LuckyStar
fanka otóż to....z doświadczenia wiem coś na ten temat...
17:17 - 18.04.2016

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy