Dziewięćdziesiąty koncert w Las Vegas "Britney: Piece Of Me"!
Wpisany przez Belle   

Po nieoczekiwanej przerwie spowodowanej kontuzją kostki, Britney Spears powróciła z koncertami do Las Vegas! W piątkowy wieczór, równo z wybiciem godziny 21:00 czasu lokalnego w Axis należącym do kompleksu Planet Hollywood gwiazda popu dała dziewięćdziesiąty już występ w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me. "Już nie mogę się doczekać [koncertu]! I dziękuję wam za wszystkie życzenia powodzenia!" - napisała Britney w wiadomości zostawionej za pośrednictwem konta Twitter.

Na 90-minutowe show złożyło się dwadzieścia dobrze znanych fanom hitów, a sama performerka - także po przerwie - zaprezentowała się publiczności  w długich włosach! Poniżej prezentujemy zdjęcia z show oraz zza kulis ze spotkania Meet&Greet z fanami. Aby zobaczyć poszczególne albumy, kliknij w obrazki. TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ oraz poniżej można zobaczyć video.

***

Work Bitch

3

Baby One More Time / Oops! I Did It Again

Me Against The Music

Gimme More / Break The Ice

Slave 4 U

Freakshow

Perfume

Circus

Lucky

Toxic

Mix

Komentarze (15)add comment

Arczi. :

0
Ona nawet nie zdaje sobie sprawy jaką radość zrobiła by fanom śpiewając chociaz czesc piosenki na zywo
07:16 - 9.05.2015

Martaa :

0
Wygląda Bardzo Korzystnie smilies/smiley.gif smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
08:02 - 9.05.2015

Adrian nzlg :

0
Wygląda uroczo smilies/wink.gif
08:50 - 9.05.2015

misiu :

0
Piękna twarz smilies/kiss.gif
08:53 - 9.05.2015

Jurand :

Jurand
Fajnie wygląda z twarzy, wreszcie. Wydaje się taka "obecna".
10:42 - 9.05.2015

Jaś :

0
co to do cholery jest??? Ja pierdziele, ona już wstydu nie ma... Tragedia z masakrą, śmiać sie chce na to machanie ale z drugiej strony nalezy płakać https://instagram.com/p/2cxFv1yjHX/?taken-by=zoobs03
11:42 - 9.05.2015

Muffinka nz :

0
Jaś -haha no przecież kostkę miała pokrzywdzoną...a zaraz...od 5 lat tak tylko stoi i macha rękami xD tylko to teraz potrafi
13:28 - 9.05.2015

Sue :

0
Arczi - o nie, ona doskonale o tym wie. Robi tak, bo każe jej wytwórnia albo tak na prawdę nie umie śpiewać. Nawet głos niby śpiewamy można podstawić pod playback, więc nawet jak coś kiedyś gdzieś zaśpiewała to jeszcze nie dowód. No bo co ja mam już myśleć o kimś takim? Rihanna teraz tylko śpiewa z taśmy, ale kiedyś to było nie do pomyślenia. Jak dała ostatni koncert w Polsce fani ją z tego powodu wygwizdali. Gdyby taka Brit przyjechała i robiła co w Vegas, nie wiem czy, nie znając mentalności Polaków, nie byłoby jeszcze gorzej niż w przypadku RiRi. Niedobrze wyglądała na koncercie, dopiero po, okey. O, zdała sobie sprawę, że jej zawsze lepiej w długich? W końcu.
13:36 - 9.05.2015

Arczi. :

0
Sue- wydaje mi się że ona raz że podczas śpiewania by bardziej sapała ze zmęczenia (zawsze tak miała) dwa głos nawet odrobinę nie przypominał by tego przerobionego z płyty. Po prostu by się upokorzyła
16:22 - 9.05.2015

Adam-nz :

0
No, czyli podsumowując - Brit nie śpiewa na żywo bo po prostu nie umie.
17:34 - 9.05.2015

ponpon :

Blue
Rihanna śpiewa na żywo, teraz to tylko Britney nałogowo bawi się w mima. I to nie dlatego że biedna uciśniona przez wytwórnię nie może pokazać swojego talentu smilies/cheesy.gif Gdyby chciała to by śpiewała, lepiej się lenić, ludzie i tak piszczą jak nienormalni.
17:51 - 9.05.2015

Sue :

0
ponpon - Rihanna kiedyś TYLKO śpiewała na żywo. Obecnie WIĘKSZOŚĆ koncertów śpiewa z playbacku. Na gali prezentującej jej najnowszy singiel śpiewała (rapowała) z playbacku. W zeszłym roku na Opener Festival w Polsce ludzie ją wygwizdali i zaczęli masowo opuszczać koncert. Poczytaj w wiadomościach. Stwierdzenie, że tylko Brit bawi się w playback jest bardzo niesprawiedliwe, bowiem tak robi Madonna, Jennifer Lopez, Beyonce, Enrique Iglesias.... Możnaby wymieniać bez końca... Fakt, jednak że każdy z wymienionych, choć raz zaśpiewał live... -.- A Britney, nie wiem czy kiedykolwiek miała takie live w realu na scenie...
18:24 - 9.05.2015

Adam-nz :

0
Lol, tak naprawdę to każda topowa wokalistka śpiewa częściej lub rzadziej na żywo. Niektóre nawet zawsze. Jedyna Brit wali z playa ciągle.
18:54 - 9.05.2015

Sue :

0
Ja marzę o takim dniu, gdy jakiś dziennikarz w trakcie wywiadu poprosi ją o zaśpiewanie czegoś, ale tak na żywo np.na backstage'u,nie w studio ustawione, żeby było pewne, że ten głos,,w realu" nie był jakimś głosem w realu śpiewanym z taśmy... Miała raz taki wywiad, gdzie śpiewała na żywo przy stoliczku chyba. Ale to mogło być dograne.
21:37 - 9.05.2015

Karina :

0
Ludzie ale wy gadacie, fakt, że teraz śpiewa z playbacku. Ale kilka lat temu umiała zaśpiewać i można było do zobaczyć na koncercie do The Onyx Hotel Tour, przy piosence "Everytime". To, że teraz dupy jej się nie chcę ruszyć i tylko otwiera usta. To coś innego. A poza tym jakby nie miała głosu to nie dostałaby się do Klub Myszka Mickey, owszem Mariah Carey czy Christiną Aguilerą nigdy nie była i nie będzie.
09:35 - 11.05.2015

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy